26.04.2019

ЧЕМПІОНАТ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Футбол містоМи вже повідомляли, що 17 квітня розпочався чемпіонат міста (ЧМ) з футболу, який давно, що найменше декілька років, у Кам’янці не проводився.

Зіграні матчі завершилися з такими результатами:
1-тур
ДЮСШ-2 – «Буревісник» – 1:2
(див. «Ключ» за 20 квітня 2019).
Довжок – «Фортеця-К-ПНУ» – 1:12.
«Цементник» – «Авто-стріт» – перенесено.
2-тур
«Буревісник» – «Цементник» – 2:2.
«Авто-стріт» – «Фортеця-АТО» – 5:2.
«Фортеця-К-ПНУ» – ДЮСШ-2 – 25 квітня.

Поки що найгучнішу заявку на чемпіонство подала «Фортеця-КПНУ», яка розгромила Довжок. Цікаве враження в очній ставці справили «Буревісник» та «Цементник». Спочатку цементник Вадим Прокопчук відкрив рахунок, а студент Олександр Лигун на 60-хвилині його зрівняв. На 75-хвилині Артем Гальманченко знову вивів «Цементник» вперед після проходу лівим флангом та ударом у ближній кут. Та все ж, на 84-хвилині Олександр Бондаренко встановив остаточний результат – нічия 2:2.

Футбол місто-тУ змістовному матчі футзальний бронзовий призер ЧМ та чемпіон району-2019 «Авто-стріт» переважав команду ветеранів АТО – «Фортеця-АТО» і попри багато нереалізованих моментів, переміг 5:2. М’ячі в них забивали Максим Швець, Вадим та Олег Барицькі, Олександр Пастух та Ростислав Нечай. В армійців відзначилися Віктор Васага та Олексій Бабич.

Тож, схоже, що чемпіонат лише набирає обертів й найцікавіше ще попереду.

2 травня зіграють «Цементник» – ДЮСШ-2. Центральний міський стадіон – 18-00.