09.08.2019

ЧЕМПІОН ПІДТВЕРДЖУЄ РЕНОМЕ

Мотобол«Поділля-Мотор» Кам’янець – «Нива» Вишняки – 1:5. «Поділля»: Кравчук (Руссу) – Заводовський, Мудрик, Касап, Янішин, Пастух, Новаковський, Дмитриченко, Вишневський. Нач. команди П. Відлацький. «Нива»: Мусієнко – Ходосов, Березенко, Бойко Втй., Бойко Влр., Безносик, Пузик. Тренер М. Кирияченко, мех. Ю. Манжос, през. клубу О. Хрипко.

У неділю 4 серпня в матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецький мотобольний клуб «Поділля-Мотор» приймав вдома чемпіона України вишняківську «Ниву» (Полтавська область).

Чемпіони вирішили не відкладати головне на потім і вже на 1-хвилині Сергій Пузик пробрався у штрафну площу кам’янчан, завдав удару, але м’яч потряс праву штангу воріт «Поділля». У наших не грав травмований на виїзді воротар Вадим Грушковський. Його замінив Ярослав Кравчук. Ярослав та Станіслав Руссу міняли один одного по ходу гри. Якщо на 5-хвилині Я. Кравчук відбив удар С. Пузика, то через 2 хвилини останній відкрив рахунок ударом з метрів 8-10. Потім удар Станіслава Безносика відбив Я. Кравчук. За хвилину до першої перерви наші відповіли дальнім ударом В’ячеслава Янішина, але воротар «Ниви» В’ячеслав Мусієнко з ним впорався.

На початку 2-періоду нашим вдалися 2 швидкі атаки, але В. Янішин вдарив з хорошої позиції ледь вище воріт, а Владислав Мудрик, прорвавшись до воріт, вдарив поруч із правою від себе штангою воріт. «Нива» відповіла ударом С. Безносика у перекладину, а потім вихід один на один з воротарем гравця «Ниви» ліквідував наш воротар С. Руссу.

На початку 3-періоду В. Янішин отримав пас від Влада Мудрика, промчав до воріт «Ниви» і влучним ударом зрівняв рахунок – 1:1. Через 7 хвилин гостям вдалася атака, й С. Пузик вразив дальню від себе праву «дев’ятку» наших воріт – 1:2. У середині 3-періоду добре зіграв воротар «Поділля» Я. Кравчук, відбиваючи удари Володимира Бойка, Олександра Ходосова та С. Пузика. Не підвів свою команду й воротар гостей В. Мусієнко, який відбив штрафний удар В. Мудрика та вихід один в один на нього В. Янішина.

Мотобол-тГра «Поділля» зламалася вже в останній чверті. Спочатку Володимир Бойко забив третій гол «Ниви», а потім С. Безносик – четвертий – 1:4. На 54-хвилині С. Пузик забив п’ятий м’яч. Наші організували декілька гострих атак. Зокрема прорив до воріт В. Янішина завершився сильним ударом під перекладину, але надійно зіграв воротар чемпіонів В. Мусієнко. Він же відбив один зі штрафних В. Янішина, а після другого штрафного м’яч пролетів ледь вище перекладини.

Тож, чемпіон України перемагає в Кам’янці 1:5 і разом із вознесенським «Восходом» вони лідирують у чемпіонаті. Наступний матч «Поділля-Мотор» зіграє в Кам’янці 11 серпня (17:00) проти «Дружби» Мачухи. До речі, саме «Дружбу» «Поділля» обіграло в травні у матчі Кубка України – 2:1. Цікаво, що побачимо – реванш чи повтор?

«Восход» Вознесенськ – «Колос» Нові Санжари – 8:2.