06.12.2019

«БРОНЗОВИЙ» КУЛАК АНАСТАСІЇ

БоксМіжобласний турнір
22-24 листопада в Чернівцях пройшов розіграш Кубка області з боксу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У ньому взяли участь 120 боксерів. Успішно виступили вихованці ДЮСШ-2, які посіли такі місця. Переможцями стали Герман Боднарчук, Ілля Шитіков, Роман Давиденко, Ілля Шимко, Дмитро Ткачук, Назар Соколан. Срібним призером – Андрій Бугера, а бронзу здобули Станіслав Городецький та Максим Маслюк. Команда боксерів ДЮСШ-2 посіла 1-ше місце.

Готували команду тренери Олег Люлько, Володимир Приходько, Олександр Скавронський. Спортсмени та тренери дякують за підтримку голові міськрайонної федерації боксу Сергію Кротіку та батькам дітей.

Чемпіонат України (юніорки)
28 листопада – 1 грудня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України (перехідний) з боксу серед жінок-юніорок та молоді. У змаганнях взяли участь збірні команди областей та м.Київ – понад 180 учасників. У складі збірної області виступали кам’янецькі боксерки ДЮСШ-2. Анастасія Расевич у в/к 54 кг (молодь) посіла 3-тє місце, а Вероніка Роговська у в/к 48 кг (молодь) – 5-те місце.

Спортсмени та тренер вдячні за фінансову підтримку «Преттль-Кабель-Україна» директору Андреасу Цинну та президенту федерації боксу міста Сергію Кротіку.