08.11.2019

БРОНЗА «ЖОВТНЕВОЇ АРЕНИ»

Теніс26-28 жовтня в Києві відбувся вікенд-турнір з тенісу серед дітей віком до 12 років «Жовтнева арена МТА». У змаганнях взяли участь юні тенісисти з Києва, Львова, Харкова, Вишневого, Кропивницького, Кривого Рогу, Запоріжжя, Кам’янця та інших міст.

Наше місто представляла вихованка ДЮСШ-2 Кіра Дякіна. У 1/16 фіналу Кіра перемогла киянку Вероніку Середенко – 6:4, 6:0. На стадії 1/8 Кіра обіграла Моніку Свеніну із Запоріжжя – 6:3 та 6:2, а у чвертьфіналі ще одну киянку Наталю Леконцеву – 6:1 і 6:1. Лише у півфіналі Кіра поступилася киянці Валерії Аверкіній на тай-брейку – 2:6, 6:0 та 8:10.

Кіра Дякіна виборола 3-тє місце, вигравши в матчі за 3-тє місце у киянки Анни Бурчак. Суперниця відмовилася через травму у 1-му сеті. Підготувала Кіру Дякіну до змагань тренер Ірина Ковальчук. Перемогла в турнірі Крістіна Білоусова із Петропавлівської Борщагівки, обігравши у фіналі В. Аверкіну – 7:5, 6:2.

У рейтингу ФТУ дівчат до 12 років кам’янчанка Кіра Дякіна посідає 59-те місце, (всього бл. 200 учасниць), маючи 102 очки.