28.06.2019

БОРОТЬБА В РОЗПАЛІ

Футбол ветераниУ неділю 23 червня було зіграно матчі 6-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу серед ветеранів 40+. У Кам’янець мав завітати аутсайдер чемпіонату – «Случ» Старокостянтинів. Лише в останній момент старокостянтинівці повідомили, що на гру не приїдуть. За це їм присуджено технічну поразку, а кам’янчанам відповідно перемогу – 3:0.

Результати матчів 6-туру ветеранського ЧО мають такий вигляд:
«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Старокост. – 3:0 (тех.).
«Іскра» Теофіполь – «Агробізнес» Волочиськ – 2:9.
«Случ» Красилів – «Темп» Шепетівка – 1:0.
«Конфермат» Хмельн. – «Агробізнес» Н.Ушиця – 3:1.

Футбол ветерани-тУ матчі 7-туру «Фортеця» 26 червня приймала хмельницький «Конфермат». 1-тайм був переважно рівний, принаймні за ударами у штангу (О.Сендель – В.Гресько). Натомість у 2-таймі гості були гостріші. Воротар кам’янчан Віктор Залісний декілька разів виручив свою команду. Але на 59-хвилині хмельничани вивели Л. Сергєєва один на один з воротарем і він забив переможний для хмельничан гол.

Тож, 0:1 – перемога «Конфермату».