Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

БІГАТИ ВЗИМКУ? НА ЗДОРОВ’Я!

Ви все ще ховаєтеся в спортзалі від зимових холодів і накручуєте кілометри на біговій доріжці? Експерти та прихильники здорового способу життя дотримуються іншої думки. На їхнє переконання, взимку краще бігати на вулиці, і ось чому.
Холодна погода ідеальна для бігу. Чи вірите ви чи ні, але зима - ідеальний час для бігу. Чим холоднішою є погода, тим меншого стресу від перегріву зазнає ваш організм. Біг в жарку й вологу погоди дається значно важче, тому більшість марафонів проводиться в жовтні та листопаді.
Біг - найкраща профілактика від зимового «обростання» зайвою вагою. Змусити себе біг.jpgпіти в спортзал взимку або займатися вдома на біговій доріжці - випробування не з легких. Чому б замість цього не побігати на  вулиці, адже це ніколи не нудно й абсолютно безкоштовно. Окрім інших бонусів, біг допоможе вам попередити появу «зимових» кілограмів, які часто поселяються на тілі від калорійного харчування в холодні місяці.
Біг допомагає боротися із зимовою депресією. Коли дні стають коротшими, а температура різко падає, багато-хто вдається до нудьги. Біг допомагає активізувати гормони, які боряться з депресивним настроєм і поліпшують настрій. А якщо ви бігаєте на вулиці, то користь може бути подвійною. Дослідження показали, що ті, хто надає перевагу бігу на свіжому повітрі, після тренування відчувають прилив енергії, поліпшення настрою і налаштовані на продовження тренувань.
Біг покращує обмін речовин. Якщо ви прихильник еволюційної теорії, то, мабуть, пам'ятаєте, що наш організм запрограмований на запасання жиром у зимовий час і уповільнення обміну речовин у відповідь на зниження рухової активності. Зимові заняття бігом допоможуть перехитрити природу і підтримати стабільну вагу.
Ніколи не рано починати готуватися до пляжного сезону. Багато людей відкладають тренування до потепління, мріючи про те, як хизуватимуться на пляжі ідеальною фігурою, а коли стає тепло, то й готуватися до пляжного сезону стає пізно. Тому тренуйтеся впродовж усього року, не роблячи поблажок зимовому періоду. Гарних тренувань!

Теги: біг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.