Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

БАСКЕТБОЛІСТАМ ТРЕНУВАТИСЬ ЗАСЬ?!

баскет-1Більше тижня минуло з часу появи інформації про блискучу перемогу кам’янецького баскетбольного клубу «ДіДіБао» в Українській Першій лізі, як на офіційній сторінці президента клубу Андрія Бойка у соцмережі з’явилося повідомлення про те, що команді забороняють тренуватися у спортзалі ДЮСШ-1, мотивуючи це тим, що у спортсменів закінчився сезон.

«Після перемоги, – пише Андрій Анатолійович, – ми відчули не лише підтримку, а й, на жаль, нерозуміння від окремих осіб. Інцидент трапився нещодавно, коли наших спортсменів не пустили на тренування у спортзал, мовляв, сезон уже закінчився».

Президент і головний спонсор БК «ДіДіБао» резонно запитує, цитуємо: «Невже баскетбол став непотрібний кам’янчанам? Невже кам’янчани не хочуть, щоб ми потрапили у Вищу лігу? Чи може місту не потрібен розвиток дитячого баскетболу, дитячі турніри на призи «ДіДіБао», які ми проводимо? Не говорячи вже про решту здобутків?».

До слова, Андрій Бойко – депутат міської ради, з ініціативи якого спорт у місті отримав друге дихання. Чи не вперше у Кам’янці цю галузь почали фінансувати більш-менш на належному рівні, навіть з’явилися стипендії для спортсменів-призовиків. А команду «ДіДіБао» узагалі тепер знає вся Україна.

Фанати і прихильники виступили на захист баскетболу, про що свідчить шквал коментарів у соціальній мережі. Цікаво, чи так саме підтримає баскетболістів влада міста, поклавши край такому прикрому непорозумінню?


Теги: "Діді Бао" забороняють тренуватися у спортзалі ДЮСШ-1

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.