25.01.2019

БАСКЕТБОЛ. БЕЗ ТІНІ СУМНІВУ

Баскетбол УПЛ19-20 січня пройшли матчі 8-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» знову, як і тиждень тому, грав із чернівецьким «Старлайфом», але вже в себе вдома. Цього разу в кам’янчан були на полі Вадим Калиниченко та граючий тренер Микола Полюляк. Проте не грали Юрій Головинський та Максим Коломієць.

Якщо чернівецька пара матчів мала схожий сценарій, то поєдинки в Кам’янці між собою різнилися. Вже у 1-чверті суботнього матчу наші забезпечили собі 11-очкову перевагу – 27:16. Схоже, що наші були впевнені у своїй перемозі й у наступній чверті «ДіДіБао» не побоялися виставляти не лише гравців «основи», а й трьох молодих баскетболістів – Давида Дудчака, Олександра Головатюка та Віталія Бродюка. На велику перерву команди пішли за 12-очкової переваги кам’янчан – 48:36.

Наступна чверть не змінює співвідношення сил і закінчується з рахунком 77:56 на користь «ДіДіБао». Натомість в останній чверті наші і чернівчани взялися награвати свою молоду зміну, але це не зіпсувало картинку матчу. Гру вели гравці «основи» – М.Полюляк, Дмитро Неволін, В.Калиниченко, а молодь намагалася підтримувати швидкість та навіть комбінаційність гри. Думаю, в них це виходило. У підсумку «ДіДіБао» переміг у суботу – 103:83.

У недільному матчі «ДіДіБао» демонструвало свою ігрову перевагу більш відверто й переконливо. Уже стартову чверть наші виграють з перевагою в 14 очок – 34:20, а після 2-чверті перевага «ДіДіБао» сягає 31 очка – 66:35. У 3-чверті кам’янецька молодь підтримує гру «основи» та й у чернівчан також грає молодь, серед якої Ростислав Писанчин 2003 р. н. Ця чверть закінчується з рахунком 83:44. Остання чверть стає продовженням попередньої. «ДіДіБао» проводить блискавичні атаки й доводить свою перевагу до 49 очок – 108:59. (див. результативність).

Баскетбол УПЛ-тСлід також зазначити, що в обидвох матчах кам’янчани часто перехоплювали м’ячі й у такий спосіб починали свої контратаки. Із прикрих новин: маємо травму Анатолія Конєва.

Тепер кам’янчани закріплюються на вершині турнірної таблиці, маючи в активі 16 перемог. Але в наступному передостанньому турі 26-27 січня на них чекає виїзна гра з непоступливим «Ужгородом-УЖНУ», який відстає на 3 очки (див. табл.).

«Калуш-ПНУ» – «Рівне-ОСДЮШОР» – 96:65, 76:60.
«Львів-УАД» – Ужгород-УЖНУ» – 76:88, 68:87.