25.10.2019

«АВТО-СТРІТ» – ЧЕМПІОН МІСТА

Футбол містоЛише останній матч відродженого в цьому році чемпіонату міста з футболу мав назвати чемпіона міста. «Авто-стріт», який обіграв у 1-колі головного конкурента «Фортецю-КПНУ» 3:1, випереджав її на 3 очки. Тому його влаштовувала нічия і навіть поразка в 1 м’яч.

Нічого дивного, що перші хвилин 20 – це була обережність обох команд. Перервав її традиційно далеко вкинутий аут від Вадима Барицького справа на ближній кут воротарської. Там мінімальний дотик і відскок на дальню штангу, куди на мить не встиг автовик Олег Зубик. На 28-хвилині Максим Швець технічно перекидав через воротаря у дальній лівий від себе кут воріт, але фортечник Артем Сосніцький виніс смугастого із порожніх воріт. Натомість на 32-хвилині фортечник Олександр Сич влучив спочатку в ліву, а за хвилину – в праву штангу воріт суперників. Та все ж на 37-хвилині простріл фортечника Влада Тимощука зліва перед ворота замкнув Андрій Тимчук – 0:1.

Футбол місто-тНа 53-хвилині кутовий «Авто-стріта» зліва на ближньому куті воротарської Влад Полторацький переадресував на дальню штангу й Олександр Пастух у падінні ногою послав м’яч у ворота – 1:1. Фортечинкам потрібна була перемога, вони пішли вперед і на 78-хвилині В. Тимощук ударом з метрів 30-35 влучив у перекладину воріт «Авто-стріта». За 2 хвилини Ілля Штельмах небезпечно пробив ледь правіше воріт автовиків.

На 88-хвилині автовик Ростислав Морозов пройшов лівим флангом, прострілив до воріт, і О. Пастух забив другий м’яч – 2:1. Авто-стріт» перемагає і стає чемпіоном міста-2019. Кращими було відзначено гравця «Авто-стріту» Валерія Данчука, Іллю Штельмаха із «Фортеці-КПНУ», Вадима Глуховатого з «Буревісника» та воротаря «Цементника» Броніслава Ростецького.