Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2013

«АЛЬПІН-ПАРК» УЖЕ МОНТУЮТЬ

Днями у південно-західній частині Центрального парку Кам’янця-Подільського розпочалось облаштування «Альпін-парку». Спорудити незвичну відпочинкову зону для кам’янчан взялися підприємці Хмельниччини.
Загалом «Альпін-парк» передбачає собою систему дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкоди, канатні дороги, сходи та містки, закріплені над землею, особливо приваблюватимуть тих, хто любить екстрим та активний парк (1).JPGвідпочинок.
Відтепер ті, хто захоче отримати порцію адреналіну, матимуть змогу без додаткових на те витрат часу та коштів для поїздки, отримати необхідні відчуття. Дітлахи у парку також зможуть добряче розважитися.
Новачків у «Альпін-парку» зустрічатиме інструктор, який пояснюватиме, що і як потрібно робити, даватиме відповідне спорядження. Стратегію проходження кожного етапу всі, хто забажає розважитися, обиратимуть самостійно, щоб знайти для себе найкращий і найбільш зручний варіант, як пройти певні перешкоди.
Такий вид спорту досить популярний закордоном. Наразі «Альпін-парки» є вже в Івано-Франківську, Києві, Донецьку, Вінниці та інших великих містах.
Найближчим часом «Альпін-парк» з’явиться і в Кам’янці, тому молодь матиме ще одне місце для активного відпочинку.

Теги: альпін-парк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.