Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2018

АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА

пауерліфтингМи вже повідомляли, що на чемпіонаті світу з жиму лежачи в ПАР студентка І курсу економічного факультету К-ПНУ Катерина Ткачук у в/к до 57 кг стала срібною призеркою. Але це не єдиний успіх кам’янчан на цьому турнірі. Тетяна Мельник (Ахмамєтєва), що виступала у в/к 72 кг, зуміла підняти 167 кг і здобула світове золото.

Та не пройшло й півтора тижні, як збірна України з пауерліфтингу вже боролася за нагороди чемпіонату Європи (ЧЄ) у Чехії (Пльзень). Катерина Ткачук (вихованка Тетяни Мельник) у в/к 63 кг серед дівчат (до 18 років) присіла зі штангою 170 кг, підняла в жимі лежачи 115 кг та у силовій тязі 140 кг (сума 425 кг). Це принесло їй мале золото у присіданні та жимі і мале срібло у силовій тязі, а в сумі – європейське золото ЧЄ-2018. 

Ще одна кам’янчанка Анастасія Антонюк (тренер Вадим Воронецький) у змаганні серед дівчат підняла в присіданні 177,5 кг, в жимі – 95 кг та в силовій тязі 155 кг (сума 427,5 кг) і здобула всі три малі золота, а головне – підсумкове золото ЧЄ-2018. Крім того, вона стала абсолютною чемпіонкою Європи, згідно з формулою Уілкса.

Теги: пауерліфтинг, чемпіонат Європи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.