RSS

Спорт

КОНТРАСТНО РОЗПОЧАЛИ
У неділю 10 лютого стартував чемпіонат району з футзалу (міні-футболу) в Районній Першій лізі (РПЛ). У ньому беруть участь 7 команд. Було зіграно матчі 1-3-турів.
Автор:  Олег МАЗУРИК

УРОЖАЙНА «ДЕСЯТКА»
7-8 лютого в болгарському місті Благоєвграді відбувся ХХII Міжнародний турнір з вільної боротьби U-23 «PETKO SIRAKOV – IVAN ILIEV». Новий спортивний сезон національна збірна України розпочала з перемог, здобувши на престижному турнірі одразу 10 медалей.

ТРЕТІ У ТРЕТЬОМУ
У неділю 10 лютого матчами 15-туру завершився регулярний чемпіонат Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу в її 3-Дивізіоні.
Кам’янецька команда «Біжуча лань» грала проти «Лунтіка» й не залишила супернику жодного шансу, забивши 6 «сухих» м’ячів – 6:0.

З КУБКА ПРЕЗИДЕНТА – НА ЄВРО
Як повідомив тренер СК «Чайка» Сергій Чайка (старший), на розіграші Кубка Президента Всесвітньої федерації тхеквондо (Туреччина) кам’янчанин Даниїл Майданюк виборов 2-ге місце у в/к 37 кг, вигравши в 5-ти поєдинках із 6-ти.

НОВА ВЕРШИНА «АТЛАНТИ»
7-10 лютого пройшли вирішальні 6-7-турі чемпіонату міста (ЧМ) з футзалу. Вони принесли такі результати:
6-тур: «Авто-стріт» – «Біжуча лань» – 1:0. ДЮСШ-2 – «Цементник» – 1:4. «Атланта» – «Фортуна» – 7:0. «Руські фільварки» – «Довжок» – 8:2.
7-тур: «Біжуча лань» – «Фортуна» – 2:1. «Цементник» – «Атланта» – 1:7. «Довжок» – ДЮСШ-2 – 6:5. «Руські фільварки» – «Авто-стріт» – 2:1.

ФУТЗАЛ. ЗА КРОК ДО ФІНІШУ
У неділю у Відкритій Хмельницькій Преміум-лізі з футзалу (міні-футболу) пройшли матчі передостаннього 14-туру в 3-Дивізіоні. Кам’янецька команда «Біжуча лань» грала проти одного з лідерів дивізіону – «Раково-сіті», який йде на 2-му місці.

КІКБОКСИНГ. МЕДАЛІ НА ВСІ СМАКИ
1-3 лютого в Чернігові пройшов чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед студентів ВНЗ та школярів. Кам’янець на ньому успішно представляли вихованці ДЮСШ-2.
Студентськими чемпіонами України стали Антоніна Осецька (в/к 56 кг) у К-1 та Олександра Охотник, К-ПНУ (в/к 60 кг) у К-1.

УСПІШНИЙ СТАРТ
У суботу 2 лютого стартував чемпіонат області з футзалу в Південній групі. Матчі 1-2-турів пройшли в Дунаївцях.
Кам’янецька «Фортеця-КПНУ» (тренер Віталій Авінов) зустрілася ФК «Дунаївці», який зараз грає в Українській Другій Лізі.

ЧИ ЗАДАЛЕКО ЗБІРНА?
Кам’янчанин Володимир Войтків зайняв 3-тє місце по греплінгу (спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається перемогти суперника) у відкритому чемпіонаті Білої Церкви.

ВПЕВНЕНО І БЕЗ СЕНСАЦІЙ
2-3 лютого пройшли матчі 9-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома «Львів-УАД». Команди йдуть на протилежних полюсах турнірної таблиці – кам’янчани виграли всі свої 16 матчів і лідирують, а львів’яни – на передостанньому місці. У Львові кам’янчани двічі перемогли – 66:108, 82:98.

У КАМ’ЯНЦІ – ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ
31 січня – 2 лютого в нашому місті пройшов ІІ Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004 р.н. і молодших на призи міського голови Михайла Сімашкевича. У турнірі взяли участь більше 300 спортсменів зі всієї України, а також гості з Молдови та Польщі. Команду ДЮСШ-2 представляли 20 борців.

ВЕТЕРАНСЬКЕ «СРІБЛО»
У неділю 3 лютого пройшов ветеранський чемпіонат області з футзалу (міні-футболу) 55+. У ньому взяли участь 4 команди, серед яких кам’янецька «Фортеця».

У КАМ’ЯНЦІ МІЖНАРОДНИЙ «СТОЛИЧНИЙ»
Як повідомив голова міської федерації шахів Ігор Шевага, 1-7 серпня в Кам’янці в МБК пройде міжнародний шаховий турнір «Столиця 1919».
У рамках змагань пройдуть три дорослі турніри – з класичних шахів, «рапід» та бліц-турнір, а також шість дитячих турнірів – два з класичних шахів, з «рапіду» та з бліц-турнірів (у 2-ох вікових групах кожен).

ФУТЗАЛ. «АТЛАНТА» ВИХОДИТЬ У ЛІДЕРИ
2-5 лютого пройшли матчі 4-5-турів чемпіонату міста з футзалу. Вони принесли такі результати:
Матч «Біжучої лані» проти «Цементника» тримав інтригу майже до завершення.

З «РАПІДОМ» СТАРТУВАЛИ І ПРОВІДНИКА ВШАНУВАЛИ
27 січня в Кам’янці стартував новий шаховий турнір – змагання зі швидких шахів («рапід»). А поки в Кам’янці-Подільському розігрують Кубок федерації («рапід»), троє наших шахістів продовжують здобувати медалі за його межами. 25-27 січня у Калуші пройшов 30 Всеукраїнський турнір пам’яті провідника ОУН Степана Бандери з класичних шахів.

Статті 46 — 60 з 2067