RSS

Спорт

ВЕТЕРАНИ ЗДОБУВАЮТЬ БРОНЗУ
11-14 квітня в Полтаві відбулися ігри другого кола чемпіонату України з футзалу серед ветеранських команд (50+), в яких брала участь збірна команда нашого міста «Фортеця».
Автор:  Олег МАЗУРИК

«АМАТОРИ» ВИХОДЯТЬ НА ДРУГЕ МІСЦЕ
23-24 квітня пройшли матчі 2-кола чемпіонату міста (ЧМ) з волейболу серед чоловічих команд. Як бачимо, у цих матчах не грав лідер чемпіонату – команда К-ПНУ. Причина в тому, що її гравці – студенти університету, які грають у командах волейбольної Української Супер-ліги, а там зараз гаряча пора вирішальних матчів за медалі чемпіонату.

КУБОК ПЕТРОВА ВИГРАЄ УНІВЕРСИТЕТ ПЕТРОВА
19-20 квітня в Кам’янці пройшов вже традиційний футбольний турнір пам’яті зт Олександра Петрова. Будучи тренером, О. Петров зі своєю командою К-ППУ виборов 2-ге місце у Студентській лізі України в 2003 році, а в наступному – 3-тє місце. Також він виграв Кубок області в 2004 та 2008 роках. Як тренер збірної області з міні-футболу з інваспорту він декілька разів виборював 2-ге місце в чемпіонаті України.

ДОМАШНІЙ УСПІХ У ЧО
19-20 квітня в Кам’янці прошов чемпіонат області з важкої атлетики серед молоді до 23-ох років, який став відбірковим до чемпіонату України. На ньому вдало виступили кам’янецькі штангісти.

ТЕХНІЧНА ПЕРЕМОГА – ТАКОЖ ПЕРЕМОГА
В середу 24 квітня пройшли матчі чергових 12-го та 10-го турів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області серед команд U-14 та U-16, відповідно. У змаганні молодших команд – U-14 наша міська ДЮСШ-2 знову отримує технічну перемогу за неявку гостей. У старших – U-16 команда військового ліцею «Патріот» на виїзді виграла в ДЮСШ Летичева 1-4.

ВІД ВІННИЦІ – ДО ЛЬВОВА
11-13 квітня в м.Вінниця відбувся чемпіонат міста пам’яті Й.Б. Академії. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів. А 7-20 квітня у Львові відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу – турнір на призи Академії боксу Андрія Котельника.

ЧЕМПІОНАТ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ
Ми вже повідомляли, що 17 квітня розпочався чемпіонат міста (ЧМ) з футболу, який давно, що найменше декілька років, у Кам’янці не проводився.
Поки що найгучнішу заявку на чемпіонство подала «Фортеця-КПНУ», яка розгромила Довжок. Цікаве враження в очній ставці справили «Буревісник» та «Цементник».

ТРАВМА НЕ ЗАВАДИЛА
12-14 квітня в Білій Церкві пройшов чемпіонат України з панкратіону. Завдяки підтримці ПДАТУ в чемпіонаті взяв участь учень секції Українського Рукопашу «Спас», що працює при університеті. Ігор Заїчко виступав у розділі «Традішн» у в/к 85 кг. Під час першого бою він травмував ногу, але попри це спортсмен продовжив бої й виборов третє місце.

В ОБЛАСТЬ НА ФУТБОЛ
24 квітня в с.Гуменці в рамках підготовки до чемпіонату Хмельницької області з футболу відбулася Першість ДЮСШ «Лідер» з міні-футболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь вихованці відділення футболу ДЮСШ «Лідер, учні Нігинської ЗОШ, Гуменецького НВК та Колубаїського НВК.

ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ
З 18 до 20 квітня в м.Кам’янець-Подільський відбувалися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на честь Олімпійських чемпіонів Ф. Мельник і А. Боднарчука. У змаганнях взяли участь спортсмени Гуменецької ОТГ.

ІЗ ВЛАСТИВОЮ СВОЄРІДНІСТЮ
17 квітня пройшли матчі 9-го та 11-го турів у чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області.

ВІТАННЯ ВІД ІГОРЯ БЄЛАНОВА
13 квітня в Києві завершився дитячий футбольний турнір «Кубок Бєланова» – кращого футболіста Європи 1986 року. Кам’янчанин Максим Цимбалістий грав за хмельницький «Новатор», який виборов 3-тє місце в «Кубку Бєланова».

ВІД ФРАНКІВСЬКА ДО ХАРКОВА
4-5 квітня в Івано-Франківську стартувала XIV Всеукраїнська літня Універсіада з тхеквондо ВТФ. Хмельницьку область на змаганнях представляла команда К-ПНУ ім.І. Огієнка, яка посіла загальнокомандне ІІІ місце. А 12-14 квітня в Харкові відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 «Ukraine Open Cup 2019» з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь спортсмени з 20 країн світу.

ПОПРИ СКЛАДНОЩІ, ЧМ ВІДНОВЛЕНО
17 квітня розпочався Відкритий чемпіонат міста (ВЧМ) з футболу. Він вже давно в Кам’янці не проводився. Тож, можемо відзначити команди й міську федерацію футболу, які зробили те, чого вболівальники давно очікували.

НАБОКСУВАЛИ НА МЕДАЛІ
5-7 квітня в Хмельницькому відбувся I міський турнір з боксу на призи від Анатолія Чумакова. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів зі всієї області. Вихованці ДЮСШ-2 також взяли участь у змаганнях і посіли такі місця.

Статті 31 — 45 з 2156