RSS

Спорт

ЦІКАВА ГРА, ЗДОБУТКИ І СКАНДАЛ
1-3 березня пройшли заключні 5-7 тури чемпіонату району з футзалу в Районній Вищій лізі (РВЛ). На ці матчі майже всі команди укріпили свої склади, як порівнювати з 1-3-турами.
Автор:  Олег МАЗУРИК

І В БЛІЦІ, І В КЛАСИЦІ
18-22 лютого в Кам’янці пройшов чемпіонат міста з шахів серед ветеранів. Його переможцем став Володимир Юзюк, який набрав 5,5 очок. У неділю 24 лютого було зіграно 2-ий етап міських бліц-турнірів із шахів (із 10-ти запланованих), в якому взяли участь 15 шахістів.

П’ЯТІ НА ЧЕМПІОНАТІ
15-17 лютого в Харкові відбувся чемпіонат України з таеквондо-ІТФ серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з різних областей України.
Вихованці відділення таеквондо (ІТФ) ДЮСШ-2 на змаганнях показали старання, наполегливість і посіли п’яті місця.

ВІКОВИЙ РЕКОРД
У суботу 23 лютого було проведено товариський футзальний матч між двома ветеранськими 60 років та старших командами – міста Кам’янця та Кам’янець-Подільського району.
Перемогла команда району – 3:2.

«КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ» П’ЄДЕСТАЛ
22-24 лютого відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з кікбоксингу WAKO. Вихованці ДЮСШ-2 вибороли 12 нагород.
«Золото» здобули Владислав Ліпатов та Ірина Руда.

ЗА ПЕРШОЮ – ВИЩА
У п’ятницю 22 лютого стартував чемпіонат району з футзалу в Районній Вищій лізі. За три дні вікенду було зіграно три тури.
Уже в 1-турі один із фаворитів – «Атланта» Гаврилівці, щоправда в не найкращому своєму складі, поступився «Довжкові» – 4:7.

НЕОФІЦІЙНА ОЛІМПІАДА КАДЕТІВ
23-24 лютого у Львові пройшов розіграш Відкритого Кубка Львова з вільної боротьби серед закладів спортивного профілю U-17. У змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів і найкращі команди з Молдови, Грузії, Польщі та Литви. А 23 лютого в Тернополі відбувся Відкритий Кубок міста Тернополя з вільної боротьби. У змаганнях взяли участь близько 150 борців.

«ЛАНЬ» ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ
«Біжуча лань» Кам’янець – «ККФА Gerchik» – 5:3. «Лань»: Образцов – Гонтар, Заковоротний, Берест, Заяць, Ільницький, Дронь.
У суботу 23 лютого пройшли другі чвертьфінальні матчі у 3-Дивізіоні Відкритої Хмельницької Преміум-ліги. Кам’янецька «Біжуча лань» після перемоги 5:3 вдруге зустрілася із «ККФА Gerchik Co».

СПАРТАКІАДА НАЗВАЛА КРАЩИХ
11-20 лютого проходила міська спартакіада з баскетболу серед юнаків 9-11 класів.
Чемпіонами спартакіади стала команда юнаків ЗОШ-15, які у фінальному матчі взяли верх над командою НВК-14 з рахунком 53:35.

ПЕРЕМАГАЮТЬ ДУНАЇВЧАНИ
У суботу 23 лютого в Нетішині пройшли матчі 2-3-турів фінальної частині чемпіонату області з футзалу (міні-футболу).
Кам’янецька «Фортеця-КПНУ», на жаль, програла 0:2 «С-Терену» с.Крупець, Славутський район, а потім і нетішинському «Енергетику-Миклуш» – 2:4.

ГІДНЕ ПРОДОВЖЕННЯ СПРАВИ
26 лютого в Кам’янці у спортзалі К-ПНУ пройшов волейбольний турнір пам’яті тренера К-ПНУ та кам’янецької волейбольної команди, що виступала в Українській Першій лізі Валерія Дороша. Будучи гравцем, він здобув звання майстра спорту. Тренуючи команду КПНУ, Валерій Дорош близько 20 разів виграв обласну першість. У звітному турнірі взяли участь 4 команди.

СТОВІДСОТКОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ У ГРУПІ
Минулими вихідними, 23-24 лютого, пройшли матчі останнього на груповому етапі, перенесеного 9-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав в «Ужгороді» проти тамтешнього БК «Ужогород-УЖНУ».
Приємно, що «ДіДіБао» і в цих поєдинках здобув дві перемоги.

КАМ’ЯНЧАНИН ТА «ДИНАМО» КИЇВ ПЕРЕМАГАЮТЬ «ЮВЕНТУС»
Юнацький команда київського «Динамо» U-19 успішно пройшла до 1/8 фіналу розіграшу юнацької Ліги чемпіонів. Юні динамівці приймали в Києві своїх ровесників з грізного італійського «Ювентуса».
Кияни зусиллями Артура Ващишина відкрили рахунок на 6-хвилині.

ЗМАГАЛИСЯ ТЕНІСИСТИ
17 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури відбувся особисто-командний чемпіонат Гуменецької об’єднаної територіальної громади з тенісу настільного серед чоловіків. Змагання входять у програму «Краще спортивне село Гуменецької ОТГ 2019 року». У чемпіонаті взяли участь 22 тенісисти з 11 сіл громади.

НІЯК БЕЗ ПЕРЕНЕСЕНЬ
Як повідомив нам тренер гандбольного клубу «Поділля» Кам’янець-Подільський Григорій Савчук, запланована на 22-23 лютого в Кам’янці пара матчів чемпіонату України з гандболу «Поділля» Кам’янець – ГК «Карпати-2» Ужгород перенесена на 7-8 березня.

Статті 16 — 30 з 2067