Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Спорт

ПІДСУМУВАЛИ «СТАРУ ФОРТЕЦЮ»
Минулого тижня любителі шахів жили ХІХ Всеукраїнським фестивалем «Стара фортеця». Географія турніру охопила шість адміністартивних одиниць нашої держави - Київську, Чернівецьку, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку області та АР Крим.
- Якщо критично оцінити організації турніру, то особисто я б поставив «Старій фортеці» оцінку «незадовільно». Склад учасників - 2 майстри, 8 кандидатів у майстри, 20 першорозрядників. Де ж та масовість, з якою проходив цей захід 10 років. Тоді до нас приїжджало понад сотня шахістів. Усе впирається в фінансову підтримку. Якщо в Хмельницькому призів утричі більше, то куди приїдуть спортсмени? Думаю відповідь і так зрозуміла.

Спортивні події. Випуск №35
21-23 вересня в м.Красилів проходив чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1998-1999 р.н.
У змаганнях взяли участь 5 команд з Красилова, Летичева, Дунаївців, Деражні та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №1 (тренер Ольга Погорецька). За підсумками змагань команда кам’янчан здобула перемогу над командами з Красилова (рахунок - 3:0), Летичева (3:0), Дунаївців (3:1) та програла команді з Деражні (0:3). У результаті наші волейболісти повернулися із сріблом.
Троє вихованок ДЮСШ №1 Анна Онищенко, Марина Лясковська та Марина Мельниченко потрапили до складу збірної команди області, яка візьме участь у чемпіонаті України з волейболу серед дівчат 1998-1999 р.н., що пройде в жовтні у Дніпропетровську.

У ЗОШ №10 - КОЗАКИ
13 вересня у місті відбулися зйомки профайла для російського талант-шоу «Хвилина слави» (Перший канал), головними героями якого стали колектив міжнародної федерації козацького бойового мистецтва «Характерник» («Триглав») та школярі ЗОШ №10.
«Хвилина слави» є аналогом українського проекту каналу СТБ «Україна має талант». Саме у четвертому сезоні цього шоу телеглядачі мали змогу на власні очі побачити захоплюючі трюки козацького бойового мистецтва. Колектив «Характерник» на чолі з отаманом Твердиславом Філатовим дістався до півфіналу талант-шоу.

ПЕРЕМОГЛИ НАШІ
У Хмельницькому у спорткомплексі МВС відбувся «Climbing hard Fest», присвячений створенню обласної федерації альпінізму і скелелазіння. у цих змаганнях скелелази боролися за призи та брали участь у різноманітних конкурсах. Загалом, на скеледромі випробовували силу, міць та витривалість близько 20 спортсменів різного рівня підготовки.
Вони змагалися за звання найкращих у категорії «складність». А перемогу здобули наші кам’янчани - Олена Байдюк і Ярослав Шафранський.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ІЗ СПОРТОМ
Упродовж цього і наступного тижнів учні шкіл району долучаться до змагань, присвячених 75-річчю створення Хмельницької обласної організації товариства сприяння обороні України (ТСОУ).
За цей час будуть проведені естафети з легкої атлетики, змагання з кульової стрільби, командні види спорту. Як зазначив з цього приводу голова Кам’янець-Подільської райміськорганізації ТСОУ Йосип Жезіцький, змагання подібного рівня є традиційними, адже ТСОУ безпосередньо бере участь у військово-патріотичному вихованні молоді.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

З МОЛОДОВИ - З ПЕРЕМОГОЮ
14-15 вересня в м.Кишенів (Молдова) відбувся перший міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Молдова Опен 2012». У цих змаганнях брали участь тхеквондисти з шести країн: Молдови, Румунії, Росії, Білорусі, Греції та України.
Кам’янецькі спортсмени у складі національної збірної України на цих змаганнях у категорії кадети посіли такі місця: І місце - Влада Нарольська, ІІ місце -Данило Солодкий, ІІІ - Катерина Левицька, V - Нікіта Михайлов. До змагань спортсменів готували Сергій Чайка та Дмитро Гринчук.

НАШІ - СЕРЕД ЛІДЕРІВ
15-16 вересня проходив ІІ етап кубку «Буковина Horse Tour» у м.Чернівці. Перший етап Кубку відбувся на початку травня. Як у першому, так і в другому етапах взяли участь спортсмени та коні кінно-спортивних клубів Західної України.
Кам’янеччину гідно представляли вихованці кінно-спортивного клубу «Троя» - Оксана Якубовська та Каріна Чайка.
У результаті змагань Оксана Якубовська виборола бронзу.

12 РОКІВ СЛІДАМИ ІСТОРІЇ
18 вересня Кам’янцем проїхалися справжнісінькі байкери - учасники 12-го міжнародного Катинського мотопробігу.
Дружною колоною любителі залізних коней в’їхали у Старе місто, де на площі біля Ратуші їх уже зустрічали міський голова Михайло Сімашкевич та його заступник Василь Сукач.
Михайло Євстафійович, у колекції якого є кілька мотоциклів, із задоволенням поспілкувався із учасниками мотопробігу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МАТЧІ 12-ГО ТУРУ
15 вересня відбулись матчі 12-го туру чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань наступні:
«Тірас» (Велика Слобідка) - «Рус-сич» (Калачківці) - 3:4;
«Вітагро» (Залісся 1) -«Слобідка 1789» (Слобідка-Кульчиєвецька) - 4:3;
«Атланта» (Гаврилівці) - «Дністер»(Стара Ушиця) – 3:0;
«Метеор» (Колибаївка) - «Астра-Замок» (Шутнівці) - 0:0.

ПІДНЯЛИСЯ НА СХОДИНКУ
3-9 вересня в Коктебелі проходив міжнародний турнір з футзалу «Золотий Коктебель» серед ветеранів. У змаганнях взяли участь 11 команд.
Наша команда «Фортеця» цього року покращила свій результат на одну сходинку п’єдесталу, здобувши ІІ місце. Честь нашого міста захищали Григорій Ясінський, Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський, Геннадій Унгуряну, Володимир Микитюк, Сергій Крот, Роман Булигін, Микола Передерко, Віктор Гордусь, Олександр Маринюк.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВИБОРЮВАЛИ «ВІДМІННО» І КАНДИДАТІВ
8 вересня у Хмельницькому було проведено Національну сертифікаційну виставку собак усіх порід рангу САС-ІКU «Кубок Прибужжя». Яскраве шоу відбулося на стадіоні «Локомотив». Було показано і оцінено 132 собаки різних порід.
Кам’янець гідно представили Яна Польська з доберманом (у класі молодих собак він отримав кандидата серед юніорів та ІІІ місце), Катерина Ликса з доберманом (отримав одну з найвищих оцінок «відмінно»), Лариса Стойко із шпіцем та Олена Дружбіцька з болонкою (титули кандидата в інтернаціональному чемпіонаті України).

З ЛЕГКОЇ РУКИ - ВОГНЯНИЙ ДРАКОН
4 вересня польське спортивне товариство «Весняний вітер» запросило представника молодіжної громадської організації «Школа Айкідо» взяти участь у Міжнародному семінарі з бойових мистецтв. Україну на цьому семінарі буде представляти наш земляк Роман Будовицький (2 дан Айкідо Йосінкан). Завдяки активній діяльності сенсея Романа, його спортивна школа (додзьо) отримала Міжнародний сертифікат офіційного представництва в Україні Міжнародної Федерації Айкідо Йосінкан (голова Федерації Ясухіма Сіода (Японія)). З легкої руки голови Федерації школа отримала назву KARYUKAN «Вогняний дракон».

Футбол. 10-11 тури
5-8 вересня відбулись матчі 10-11 турів чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань:
«Товтри» (Нігин) - «Тірас» (Велика Слобідка) - 3:1;
«Рус-сич» (Калачківці) – «Вітагро» (Залісся 1) - 1:1;
«Слобідка 1789» (Слобідка-Кульчиєвецька) – Атланта» (Гаврилівці) - 1:3;
«Атланта» (Гаврилівці) - «Рус-сич» (Калачківці) - 4-0;
«Метеор» (Колибаївка) - «Слобідка 1789» (Слобідка-Кульчиївецька) - 2-1;
«Вітагро» (Залісся 1) - «Товтри» (Нігин) - 1-2;
«Астра – Замок» (Шутнівці) - «Дністер»(Стара Ушиця) - 3-0;
«Дністер»(Стара Ушиця) - «Метеор» (Колибаївка) - 1-7.

Є ЧИМ ПИШАТИСЯ. ПАРАЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОРИВ
Депресія, лінь, рефлексії, жаль до самого себе - на все це має час нормальна людина. Вона може дозволити собі нарікати на світ, людей, які її оточують. Вона має час на звинувачення. Виключно нормальна людина може звинувачувати всіх і кожного у власній бездарності, нічого не бажаючи робити для того, щоб щось змінити.
Маючи від народження гарне здоров’я, все робить для того, щоб звести його нанівець. У нормальної людини цінності формуються в результаті певних випробувань.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НА СТАРТІ – ДРУГЕ КОЛО
29 серпня стартувало друге коло чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань:
«Товтри» (Нігин) «Атланата» (Гаврилівці) - 1:1;
«Рус-сич» (Калачківці) – «Метеор» (Колибаївка) - 0:0;
«Слобідка 1789» (Слобідка–Кульчиєвецька) – «Астра–Замок» (Шутнівці) - 2:2;
«Тірас» (Велика Слобідка) – «Вітагро» (Залісся-1) - 0:3.


Статті 2416 — 2430 з 2534
Початок | Поперед. | 160 161 162 163 164 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.