RSS

Спорт

В ОБЛАСТІ - ДРУГЕ КОЛО
31 серпня розпочалось 2-ге коло чемпіонату області з футболу в прем’єр-лізі. Команда «Атланта» (Кам’янець-Подільський район) у Деражні з рахунком 5:1 перемогла місцеву команду «Поділля–Олімп». У нашій команді відзначився Олег Зубик, який забив у ворота суперників три м’ячі. По одному голу на рахунку Алішера Якубова та Віктора Слишинського. Команада ж юнаків поступилась з рахунком 2:3.

У ЄВРОПІ - ЧЕТВЕРТІ
23-25 серпня в м.Одеса відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Южная Пальмира», в якому взяли участь спортсмени з різних регіонів України, Молдови та Вірменії.
Гідно представили наше місто вихованці ДЮСШ «Юність». Так, Дмитро Міщук та Андрій Гльос завоювали І місце у своїй ваговій категорії, Данило Медик – ІІ місце, а Максим Тополя та Олег Маматов - ІІІ місце.

ТІЛЬКИ 5 РОКІВ, А ВЖЕ ТАК ГРАЄ!
З нагоди Дня Незалежності України в ресторані швидкого приготування «Чікен Хат» за пропозицією ШШК «Гросмейстер» пройшли два турніри з шахів і шашок для школярів. У змаганнях взяли участь 15 дітей, більшість з яких виступають за школи та є гуртківцями клубу. Незважаючи на те, що змагалися учні від 8 до 14 років, сенсаційну перемогу в двох турнірах здобув чемпіон міста серед дитсадків, найменший учасник чемпіонату України з шахів серед дітей до 8 років – 5-річний Сашко Довгалюк.

ЧЕМПІОНОК ПРИВІТАВ ПРЕМ’ЄР
19 серпня Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з українськими фехтувальницями - чемпіонками світу, яким вручив урядові нагороди. Нагадаємо, чемпіонат світу з фехтування проходив з 5 по 13 серпня в місті Будапешт.
Серед спортивних знаменитостей була і студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.І. Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Аліна Комащук.
У фіналі наша Аліна стала чемпіонкою світу з фехтування в командній першості шаблісток.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СИЛА БУВАЄ РІЗНОЮ
У рамках відзначення Дня Незалежності на площі Польський ринок відбулися змагання із силових видів спорту «Козацька сила». У них особливо активну участь брали гості міста.
Так, у стрибках на скакалці за 30 секунд перемогла інструктор з фітнесу Тетяна, яка приїхала до Кам’янця на гостину аж із Іркутська. У перетягуванні каната серед чоловіків переміг Валерій з Києва.

ПЕРЕСКОЧИВ ВЛАСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Сенсаційно закінчився виступ у м.Шепетівка 14-річного кам’янчанина Дмитра Горєлова, вихованця шахового гуртка ЦДТ, який перейшов до 9-го класу гімназії. Мало того, що він зі 100-відсотковим результатом переміг у чемпіонаті області серед юнаків до 16 років, він одразу після чемпіонату взяв участь у Всеукраїнському шаховому фестивалі «Шепетівка-2013». У цьому заході взяли участь 55 шахістів. Діма Горєлов у загальному заліку виборов 10 місце і значно перевищив норматив кандидата в майстри спорту.

З ПЛЯЖУ - БРОНЗУ
Бронзовими призерами Кубка України з пляжного футболу серед жінок, що проходив 16-19 серпня в Одесі, стала команда Кам’янець-Подільського району.
На першому етапі наші футболістки здобули дві перемоги а саме: у групі над командами «Мрія-2006» (Миколаїв) - рахунок 4:2 та «Чорноморською» (Одеса) - 4:0.
Також наша команда з рахунком 4:0 перемогла «Чорноморські акули». А от у півфіналі поступилася одеській «Атлетиці» - разунок матчу 0:1.

ЗАВТРА - STREET WORKOUT
17 серпня, в суботу, о 17.00, площа Польський ринок перетвориться на майданчик, на якому пройдуть міські змагання  зі Street Workout.
Організаторами акції виступлять Кам’янець-Подільський благодійний фонд «Шанс» та Кам’янець-Подільська ланка федерації Street Workout Україна.

СЕРГІЙ ЧАЙКА – 9-РАЗОВИЙ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ
З 8 до 11 серпня в м.Хмельницький проходив командний чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. На змагання приїхали спортсмени з усіх куточків нашої держави.
Достойно виступили на чемпіонаті і вихованці Кам’янець-Подільської федерації тхеквандо ВТФ.
Так, Сергій Чайка на цих змаганнях посів І місце (таким чином ставши 9-разовим чемпіоном України), І місце зайняла і Анна Горгулько. ІІ місце вибороли Павло Ляшко та Анна Свидерська, ІІІ місце - Артем Ситник, Христина Щербань, а от Віта Кривицька, Валентин Матийчук та Михайло Буденко посіли V місце.

ВИГРАЛИ КУБОК
Українські футболісти з наслідками ДЦП стали чемпіонами Інтерконтинентального кубка з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП CPISRA-2013, що проходив з 27 липня до 10 серпня в іспанському містечку Сант Кугат Дель Вальєс.
У складі української збірної виступали і кам’янчани - студенти факультету фізичної культури, заслужений майстер спорту України Віталій Трушев та майстри спорту України міжнародного класу Олександр Девлиш і Володимир Антонюк.

30 МЕДАЛЕЙ І 7-МЕ МІСЦЕ
25 липня в колумбійському місті Калі розпочалися ІХ Всесвітні ігри.
У змаганнях із 42-х видів спорту взяли участь близько 4,5 тисяч атлетів. Україну у Калі представляла досить численна команда, спортсмени якої змагалися у 17 видах спорту, зокрема, боулінгу, джиу-джитсу, каное-марафоні, карате, пауерліфтингу, підводному плаванні (в ластах), пляжному гандболу (чоловіки), скелелазінні, спортивній аеробіці, спортивній акробатиці, спортивному орієнтуванні, стрибках на акробатичній доріжці, стрибках на батуті, сумо, танцювальному спорту, ушу та художній гімнастиці.

У РОЗКВІТІ СИЛ ВІН МЧИТЬ ДО ВЕРШИН
Спорт – це життя! Для одних – це здавна відомий вислів, який вони не раз чули на заняттях фізичної культури від своїх викладачів, і надавали йому важливості рівно стільки, скільки й самим заняттям. Для інших – девіз, у який вони свято вірять з кожним днем усе більше й більше.
Якщо ти вже ступив на цю стежину, якщо ти маєш бажання і здібності, ти поринаєш у вир спортивного життя із головою і з кожним новим успіхом отримуєш задоволення.

19-21 липня відбулися матчі 1/4 Кубка району з футболу, присвяченого Дню незалежності України. Результати матчів наступні:
«Тірас» (Велика Слобідка) - «Іскра» (Кадиївці) - 4:0;
«Метеор» (Колибаївка) - «Товтри» (Нігин) - 1:2;
«Кармалюк» (Гуменці) - «Олімп» (Кульчіївці) - 6:3;
«Колос» (Слобідка-Кульчієвецька) - «Рус-сич» (Калачківці) - 2:1.

Спортивні події. Випуск №77
З 6 до 17 липня в місті Казань (Росія) проходила ХХVII Всесвітня літня Універсіада. У складі студентської збірної команди України брали участь і 19 студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з різних видів спорту.
Першу медаль Універсіади у скарбничку нашого університету приніс студент-магістрант факультету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи 2013 року Павло Олійник, який 12 липня виборов срібну медаль з вільної боротьби у ваговій категорії 96 кг.

ЗОЛОТО ОТРИМАЛИ ТРОЄ
Нещодавно наше місто вперше приймало цирковий фестиваль, на який з’їхалися конкурсанти з України, Росії, Угорщини, Німеччини, Іспанії, Італії та Франції. Упродовж трьох днів у Кам’янці тривав ІІ Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий трюк Кобзова».
110 артистів-конкурсантів у боротьбі за першість зуміли подарувати мешканцям та гостям міста незабутні враження та шалені емоції.