Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Спорт

ЗАБЕРЕМО ДІТЕЙ З ВУЛИЦІ
У нашому місті ще в 1996 р. була створена молодіжно-громадська організація «Щит». Система самозахисту «Щит», розроблена Миколою Миколайовичем Щегельским при активній участі його учнів, дозволяє захистити себе й інших у будь-яких умовах (вулиця, ліс, у воді) та за будь-яких обставин, незалежно від кількості нападників, їх фізичних даних, озброєння й стану здоров’я того, хто захищає.
Учні Миколи Миколайовича ведуть здоровий спосіб життя: не вживають наркотиків та спиртного, не курять цигарки. Відчувають себе фізично та морально здоровими, вільними від страху за свою безпеку.

РЕКОРДНИЙ ЧЕМПІОНАТ
Чемпіонат області з шашок, який відбувся 21-ий раз у ШШК «Гросмейстер» зібрав рекордну кількість учасників – 60.
Третина шашкістів змагань – це школярі. Найбільш активними були учні гімназії (СЗОШ №14). По 3 учасники на чемпіонат відрядили наші університети - К-ПНУ ім.І. Огієнка та ПДАТУ.
Головне протистояння у змаганнях Кам’янець-Подільський – Хмельницкий завершилося абсолютною перевагою господарів. Окрім того, на чемпіонаті було визначено переможців у шести номінаціях.

Спортивні події. Випуск №57
21-24 лютого у Хмельницькому пройшли регіональна першість України з боксу, в якій взяли участь спортсмени 1999-2000 р. н. з Волинської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей. Також у цей час пройшов відкритий обласний турнір з боксу серед юніорів 1997-1998 р. н.
Кам’янець-Подільський представляв спортсмен СК «Епіцентр» Андрій Рарицький (в/к - 57 кг), який став чемпіоном області. Тренує спортсмена Анатолій Максименко на базі НВК №8.
А 15-21 лютого в м.Ковель відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорок, молоді та жінок. У змаганнях взяли участь збірні команди областей з усіх регіонів України. Успішно виступила вихованка відділення боксу ДЮСШ №2 Анна Максімова, яка в складі збірної команди Хмельницької області з боксу посіла І місце (тренує спортсменку старший тренер відділення боксу Володимир Приходько).

ЗІ СТРИБКАМИ ПО ЖИТТЮ
У 21 рік він став заслуженим майстром спорту України. За його плечима - безліч перемог у чемпіонатах різного рівня. Знайомтеся, гімнаст Віктор Кифоренко.
Віктор Петрович народився 2 жовтня 1988 року в місті Умань, Черкаської області. У 2005 р. завершив навчання у Вінницькому спортивному ліцеї-інтернаті. Зараз навчається в магістратурі К-НПУ ім.І.Огієнка на факультеті фізичної культури.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Спортивні події. Випуск №56
9-16 лютого у спортивному залі ПДАТУ проходив чемпіонат району з волейболу серед чоловіків, присвячений 90-річчю створення Кам’янець–Подільського району. В ньому взяли участь шість команд – переможниць зональних змагань. Здобувши перемоги в усіх зустрічах, чемпіонами вчетверте поспіль стала команда зі Старої Ушиці. ІІ місце - у волейболістів з с.Оринин, третє – з с.Нігин. Кращим гравцем чемпіонату визнано Максима Ткача (Стара Ушиця), нападаючим – Юрія Поповича (Оринин), розігруючим – Миколу Белінського (Баговиця).

ЗНАЙОМТЕСЯ, СЕРГІЙ САВЧИШИН!
Газета «КлюЧ» започатковує нову рубрику під назвою «Візитка». У ній ми будемо знайомити наших читачів із спортсменами Кам’янеччини та їхніми досягненнями.
Розпочинає її вихованець ДЮСШ №1 Сергій Савчишин.
Сергій займається акробатикою, зокрема стрибками на батуті та акробатичній доріжці. Ось уже три роки він ходить на тренування в спортшколу. Тренує юнака Олексій Дмитрович Захарчук.
Як зізнається Сергій, тренер у нього чудовий. Та найбільше йому подобається ставлення Олексія Дмитровича до тренувань і своїх учнів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Спортивні події. Випуск №55
8-10 лютого в м.Вижниця пройшов ХІ Міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків 1998-2000 р. н., присвячений борцям Вижничини.
У змаганнях взяли участь 170 спортсменів із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Вихованці ДЮСШ №2 у цьому турнірі вибороли такі місця: І місце – Борис Басістий (26 кг), ІІ місце – Олег Яковенко (26 кг), ІІІ місце - Данило Ілаш (32 кг), Станіслав Сулятицький (47 кг).
Команду до змагань готували тренери з вільної боротьби ДЮСШ №2 Валентин Негода, Дмитро Пасенко, Віталій Маленков.

МАЄМО ЧЕМПІОНА
25-27 січня в м.Хмельницький відбувся чемпіонат області з боксу серед вихованців 1997-1998 р. н. та турнір найсильніших  боксерів 1999-2000 р. н.
Вихованці ДЮСШ №2 відділення боксу взяли участь у змаганнях і відповідно посіли такі місця: I місце – Сергій Стрільчук (в/к - 81 кг), II місце – Андрій Савков (50 кг), Ілля Осадчий (63 кг), Віктор Миронюк (54 кг), Артем Морочковський (52 кг), Юрій Нісходовський (+80 кг), Володимир Шевцов (46 кг), Олександр Ярчевський (70 кг), Дмитро Огороднік (36 кг), III місце – Дмитро Пасічник (48 кг). Спортсменів підготували тренери відділення боксу ДЮСШ №2, старший тренер Володимир Приходько, тренери Олександр Скавронський, Олег Люлько.

УСПІХ ЮНИХ КАМ’ЯНЧАН
З 8 до 9 лютого в Кам’янці відбулися відбіркові змагання з шахів серед спортсменів «Інваспорт» у залік Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». На старт змагань вийшло 17 шахістів з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Ізяслава та Ярмолинців. Змагання проходили в двох вікових групах серед юнаків і дівчат. У старшій віковій групі переможцем став кам’янчанин Дмитро Семенов (НВК з реабілітацією вад зору), який є чинним чемпіоном України. Другим став хмельничанин Владислав Виговський, третім – ще один представник Хмельницького Максим Калинін.

VIVA THE CHAMPIONS!
Чемпіони України та світу, Олімпійських та Параолімпійських ігор, майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту України - ці високі звання й нагороди у свій час отримували звичайнісінькі студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Хоча, із звичайнісінькими дещо перебільшила, адже досягали й досягають вершини лише цілеспрямовані, сильні духом, впевені у собі та перемозі, ті, хто не шкодують сил, хто падаючи, не здається, а піднімається, щоб спробувати ще раз...
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Спортивні події. Випуск №53
25-27 січня у м.Хмельницький пройшов чемпіонат області з боксу серед спортсменів 1997-1998 р.н. та турнір сильніших серед боксерів 1995-1996, 1999-2000 р.н. У змаганнях брали участь 14 команд.
Кам’янець-Подільський представляли спортсмени СК «Епіцентр» (НВК №8). Чемпіоном області став Олександр Чорний (63 кг). ІІ місце посіли: Аркадій Рарицький (57 кг), Дмитро Брик (52 кг), Михайло Брик (30 кг).
Тренери і спортсмени щиро вдячні батькам спортсменів за матеріальну допомогу, а Олегу Брику (батьку Дмитра і Михайла) ще й за допомогу з транспортом.

23 січня в сесійній залі міської ради під керівництвом директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи відбулися збори спортивного активу міста.
Про проведену роботу в 2012 році на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті звітував завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Степан Павловський.
Співдоповідачами також виступили директори трьох спортивних шкіл - Станіслав Кшемінський, Анатолій Лабатюк, Дмитро Невенгловський,  директор стадіону Віктор Хавруняк, голова методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Сергій Покотильський та голова спортивного клубу «Буревісник» К-ПНУ ім.І. Огієнка Вадим Воронецький.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БІГАТИ ВЗИМКУ? НА ЗДОРОВ’Я!
Ви все ще ховаєтеся в спортзалі від зимових холодів і накручуєте кілометри на біговій доріжці? Експерти та прихильники здорового способу життя дотримуються іншої думки. На їхнє переконання, взимку краще бігати на вулиці, і ось чому.
Холодна погода ідеальна для бігу. Чи вірите ви чи ні, але зима - ідеальний час для бігу. Чим холоднішою є погода, тим меншого стресу від перегріву зазнає ваш організм. Біг в жарку й вологу погоди дається значно важче, тому більшість марафонів проводиться в жовтні та листопаді.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО РОКУ В РАЙОНІ: ВІДЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ
Упродовж декількох років на Кам’янеччині стало традицією на початку нового року підводити спортивні підсумки, адже розвитку галузі спорту в районі приділяють велику увагу. За словами начальника відділу молоді та спорту РДА Віктора Дорожа, у минулому році спортсмени району взяли участь у 7 міжнародних, 19 всеукраїнських змаганнях.
18 січня у РЦКМ «Розмай» підведено підсумки 2012-го спортивного року.

Спортивні події. Випуск №52
Завершився чемпіонат міста з шахів серед чоловіків. Майже місяць точилися шахові баталії у вищій лізі міста (12 фіналістів). Вдруге шаховим королем-2012 став Валентин Скоробогатов, ІІ місце у Анатолія Димчука, ІІІ - екс-чемпіона області Юрія Зайцева.
Також підбито підсумки шахового бліц-марафону-2012 (щомісячні 10 турнірів). Тут перемога за кандидатом в майстри спорту Віктором Стороженком, ІІ місце за чемпіоном Валентином Скоробогатовим, ІІІ місце посів Дмитро Горєлов.


Статті 2296 — 2310 з 2459
Початок | Поперед. | 152 153 154 155 156 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

УКРАЇНЦІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ УКРАЇНЦІВ
УКРАЇНЦІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ УКРАЇНЦІВ Ще до Нового року вирішила відвідати зарубіжжя. Поїздка була не планованою, а спонтанною, за компанію.
Виїхали на світанку, щоб не стояти в черзі на кордоні, але таких хитрунів як ми було чимало. Черга з фур стояла кілометри, але екскурсійні автобуси пропускали в іншій черзі. З пів годинки посиділи в салоні, розім’яли трішки ноги і тоді прийшли прикордонники та зібрали паспорти для відмітки. Проштампувавши понад п’ять десятків паспортів туристам нашого автобусу – дали зелене світло. Теж саме ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.