RSS

Спорт

ВОЛОДАР 45 РЕКОРДІВ!
Україна здавна славилася золотими голосами, родючими чорноземами і чарівною мовою. Проте за останні десятиліття наша держава завоювала собі звання «Батьківщини спортивних талантів». Всі чудово знають наших футболістів Шевченка і Тимощука, неодноразово спостерігали за перемогами братів Кличко, «золотої рибки» Яни Клочкової, гімнасток - Ганни Безсонової та Лілії Підкопаєвої, олімпійської чемпіонки з вільної боротьби Ірини Мерлені та багатьох інших. Час познайомити вас, шановні читачі, ще з однією молодою зіркою на спортивному небосхилі – Вадимом Довганюком.

ПЕРШІ СЕРЕД 57-МИ
Наприкінці квітня у СК Сумського державного університету відбулися змагання з дзюдо в залік ХІ літньої Універсіади України серед ВНЗ ІІІ-IV р. а. У них взяли участь 211 дзюдоїстів з 21 регіону України, які представляли 57 вишів.
Збірну команду К-ПНУ ім.І.Огієнка представляли 10 спортсменів, які в загальнокомандному заліку вибороли І місце.
Чемпіонкою у своїй ваговій категорії стала Іванна Макуха. Світлана Ярьомка посіла ІІ місце у своїй ваговій категорії та ІІ - у кваліфікації ABC. Бронзу на цих змаганнях виборов Владислав Діброва. До загальної суми очок свій внесок зробили Сергій Котенко, Владислав Діденко, Віктор Макуха, Максим Сас, Валентин Копилов та Віктор Кощавцев.

ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
18 травня, в День міста, на майдані Відродження зібралися кам’янчани - любителі велосипедного спорту, діти та підлітки з об’єднання підліткових клубів за місцем проживання. Усі вони взяли активну участь в акції «За здоровий спосіб життя».
Метою цього заходу стала популяризація велоспорту. Під час акції 86 велосипедистів різного віку стали учасниками заїзду і  взяли активну участь в різноманітних конкурсах. Призами переможців забезпечив магазин «Веломан-екстрім» (Олександр Полатайко). З показовими виступами в наше місто завітав призер чемпіонату Європи з велотріалу Олег Гришко з Хмельницького.

30 квітня відбулись матчі 1/4 Кубка району з футболу, присвяченого пам’яті Анатолія Крупицького. Результати змагань наступні:
«Мрія» (Крушанівка) - «Тірас» (Велика Слобідка) - 3:2;
«Атланта» (Гаврилівці) – «Октава» (Слобідка-Рихтівська) - 0:3;

Спортивні події. Випуск №66
20-23 квітня в м.Іллічівськ, Одеської області відбувся чемпіонат Европи з універсального бою серед юнаків 10-11, 12-13 років.
У чемпіонаті брали участь спортсмени з України, Росії, Молдови, Азербайджану, Польщі, Естонії, Латвії, Фінляндії та Болгарії.
У складі збірної України виступали і кам'янецькі спортсмени: учень ЗОШ №7 Данило Костинюк та учень ЗОШ №3 Андрій Квасний.

ПАТРІОТИ - НА «ЗІРНИЦЮ»
25-26 квітня за рішенням бюро Кам’янець-Подільської райміськорганізації ТСОУ, на яке були запрошені голови первинних організацій - викладачі предмету «Захист Вітчизни» - було визначено провести навчально-польові збори та долучитися до проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».
Гра пройшла на базі військової частини А-3290 та Центру розмінування та була приурочена до святкування 68-ї річниці Дня Перемоги. Її учасниками стали учні загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.

КРАСА ТА ЗБРОЯ – НЕПЕРЕМОЖНА СИЛА
З 9 до 15 квітня в м.Порег (Хорватія) проходив чемпіонат світу з фехтування. У складі збірної команди України виступила студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.І. Огієнка Аліна Комащук. На шляху до перемоги Аліна здолала полячку Памелу Варшавськи, іспанку Тефілію Перес-Куенко, угорку Луку Ласло, росіянку Марію Рідель. А у фінальному поєдинку з рахунком 15:14 перемогла американку Андріану Яроцькі й стала чемпіонкою світу!

ЯБЛУКО ВІД ЯБЛУНІ...
Протягом семи років (з 2001 по 2008 рр.) він був незмінним чемпіоном серед школярів, кадетів, юніорів та дорослих. Він – продовжувач справи свого батька. Він – справжній чоловік, який може постояти за себе та своїх рідних.
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка не перестає дивувати нас великою кількістю успішних випускників-спортсменів. Кожного року з його стін виходять нові й нові яскраві особистості, освічені професіонали своєї справи і просто хороші люди.

«АЛЬПІН-ПАРК» УЖЕ МОНТУЮТЬ
Днями у південно-західній частині Центрального парку Кам’янця-Подільського розпочалось облаштування «Альпін-парку». Спорудити незвичну відпочинкову зону для кам’янчан взялися підприємці Хмельниччини.
Загалом «Альпін-парк» передбачає собою систему дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкоди, канатні дороги, сходи та містки, закріплені над землею, особливо приваблюватимуть тих, хто любить екстрим та активний відпочинок.

Спортивні події. Випуск №65
20 квітня в м.Хмельницький проходив обласний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У змаганнях взяли участь 17 команд. Наше місто представляла родина Куцих, яких підготувала педагог-організатор підліткового клубу «Водограй» Лариса Трояновська.
У запеклій боротьбі родині Куцих вдалося вибороти почесне І місце, яке дало їм путівку для участі у Всеукраїнському фестивалі, що незабаром відбудеться в м.Южний.
Склад сім’ї переможців: батько – Віктор Куций (науковий співробітник ПДАТУ), мати - Ольга Моспан (юрист «ПриватБанку»), син – Михайло та донька Олександра.

ДРУЗІ - НЕ СУПЕРНИКИ
Уже майже 4 роки займається спортивною акробатикою Владислав Грушенцов. У спорт юне дарування привели батьки. Тренує хлопчика тренер-викладач Олексій Захарчук. Як зізнається юний спортсмен, наставника обрав тому, що він розумно підходить до тренувального процесу.
«Він досвідчений тренер, я йому довіряю. Саме він допоможе реалізувати мої мрії», - переконаний Владислав.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СПОРТИВНІ ПІДСУМКИ
* 13 квітня в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. За збірну команду міста виступали студенти факультету фізичної культури, вихованці заслуженого тренера України Василя Ліщука та тренера Богдана Ладиняка. Чемпіоном на дистанції 4 км став Віталій Капітанець, а на дистанції 5 км - його брат, Олександр. Чемпіонкою області стала Сніжана Дейнега. Срібло - у Олександра Колодки. Залікові очки приніс Віктор Моспан, який посів 4-е місце. Наші кросмени посіли І командне місце та повезли додому кубок.

Спортивні підсумки. Випуск №64
9-11 квітня в Хмельницькому відбулась обласна спартакіада серед ДЮСШ системи освіти  з боксу. У змаганнях взяли участь команди з Городка, Деражні, Хмельницького, Ярмолинець та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли майже 50 вихованців ДЮСШ №2.
У результаті змагань І загальнокомандне місце посіли боксери з Хмельницькому, срібло дісталося нашим спортсменам, а бронза - команді з Городка.
У особистому заліку вихованці ДЮСШ №2 теж показали гарний результат. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Віктор Миронюк, Владислав Гуменюк, Олександр Ярчевський, Володимир Шевцов. Срібні призери - Андрій Савков, Ілля Осадчий, Дмитро Пасічник. Бронзу вибороли Артем Морочковський, Юрій Нісходовський, Владислав Коваль.

ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!
Аргентина, США, Бразилія, Нідерланди, Ірландія, Шотландія, Греція, Китай, Англія... Читаючи перелік цих країн, вам, мій любий читачу, могло прийти на думку, що на шпальтах нашої газети заблукала нова рубрика (щось на кшталт «Географія світу» чи «Куди поїхати влітку?»), але - ні! Це перелік країн, у яких мав змогу побувати наш наступний герой рубрики «Візитка» - футболіст Віталій Трушев. Він не лише відвідав ці чудові міста, а ще й був представником нашої Батьківщини на футбольних іграх.

Спортивні підсумки. Випуск №63
* У чемпіонаті України серед студентської молоді з боротьби на поясах, який проходив 5-7 квітня в Черкасах, вихованець ДЮСШ №2 Влад Медведюк у складі збірної команди області став срібним призером змагань. Готувала спортсмена тренер Марина Чистякова.

* У чемпіонаті України з боротьби сумо, який проходив у Южноукраїнську, виступали вихованці ДЮСШ №2. Чемпіонкою стала Олена Романова, Богдана Пшедромірська виборола ІІ місце, Андріана Кух та Олена Лабанська – ІІІ місце. Готує спортсменок тренер Тетяна Полінська.