RSS

Спорт

Спортивні події. Випуск №116
12-13 квітня в Хмельницькому пройшла обласна спартакіада з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ. У цих змаганнях команда ДЮСШ «Юність» отримала впевнену перемогу, посівши перше місце. Кращих результатів досягли вихованці клубу «Тхеквондо», які увійшли до збірної команди області.
В особистій першості перемогу здобули Ульяна Блонська, Вадим Геймал, Любава Ільчик, Анастасія Заремба, Влада Нарольська, Данило Солодкий. Друге місце посіли Едуард Горбань та Влад Тімовський. Третім став Андрій Усик.

Спортивні події. Випуск №115
8 квітня в прес-центрі міської ради відбулася презентація міської програми «Спорт для всіх».
Пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізкультурою - один із напрямків діяльності міської влади.
Відтак, згідно з програмою, щодня о 06:45, на стадіоні ім.Тонкочєєва з музичним супроводом проходять ранкові зарядки «Рухаємось, щоб бути здоровими!».
- Ранкова зарядка - це запорука чудового настрою та високої працездатності - зазначила директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

УСІ В ПАРК НА ВЕЛОДОРІЖКУ
Декілька років тому під час перебування в місті Комсомольськ, Полтавської області була вражена тим, що багато городян різного віку їздять на велосипедах. Таке враження, що все місто пересіло на двоколісного. Крім цього, вразила велика кількість велосипедних парковок. Можливо, й кам’янчани незабаром пересядуть на велосипеди задля збереження екології.
Але поки-що місто отримає лише одну велосипедну доріжку. Її, згідно із рішенням виконавчого комітету від 20 березня, облаштують у Центральному парку.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Спортивні події. Випуск №114
27-28 березня в Дунаївцях відбувся обласний турнір з футзалу, в якому взяли участь 6 команд з нашої області: ст.Дунаївці, м.Дунаївці, смт Маків, Віньківці, Ярмолинці, м.Кам’янець-Подільський (ДЮСШ №2).
Вигравши всі зустрічі, юні футболісти ДЮСШ №2 стали переможцями турніру. Кращим гравцем турніру став Ілля Суботін, який забив 10 голів. За команду виступали Василь Стремінський Василь, Ілля Суботін, Дмитро Мієнко, Владислав Мельник, Віктор Мазур, Микола Саворона, Іван Оленюк, Артур Процков, Олексій Криворучко.
До змагань команду готували тренери відділення футболу ДЮСШ №2 Володимир Лукашевич та Олексій Муляр.

СОЛОДКА МЕДАЛЬ
У Палаці спорту в Києві проходили змагання зі спортивної гімнастики. Вони були довгими та виснажливими, тому юна спортсменка дуже хвилювалась. Не дивлячись на різні дрібниці, перше місце було підкорено. Від цього Марина почувалася щасливою. Уявіть лишень, 7-річна гімнастка на своїх перших у житті змаганнях виборола перше місце! Хіба ж то не радість?
- Мені тоді подарували кіндер-сюрприз, мило, диплом і медаль, - розповідає Марина Костюченко. - Коли я вийшла на вулицю, медаль виблискувала на моїх грудях. Я подумала, що нагорода зроблена з металу, але коли вона почала танути, то зрозуміла, що вона шоколадна.

РЕАБІЛІТУЙТЕ ПІСЛЯ ІНФАРКТУ
16-20 квітня в нашому місті проходитиме Кубок України з мотоболу. У змаганнях візьмуть участь шість команд: «Поділля» (м.Кам’янець-Подільський), «Нива» (с.Вишняки), «Колос» (с.Нові Санжари), «Союз» (м.Єнакієво), «Антрацит» (м.Кіровськ), «Восход» (м.Вознесенськ).
До Кубка наша команда прийшла в дещо оновленому складі. Цього разу ворота «Поділля» захищатиме двоє нових голкіперів, а на поле вийдуть Вадим Грушковський, Віталій П’янов, Володимир Даниляк, Микола Гомілко, Володимир Тіт та ще двоє новачків - Вадим Касап і Олександр Пастух.

Спортивні події. Випуск №113
У рамках програми Кам’янець-Подільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» до 70-річчя з Дня визволення міста від фашистських загарбників у ПК «Сатурн» було проведено змагання з кульової стрільби серед молоді.
Серед хлопців перше місце виборов Олександр Цвєтков, друге - Михайло Сиваник, третє - Олександр Шпанарський. Серед дівчат І місце здобула Тетяна Шопран, друге - Яна Ремарович, третє - Іванна Зеленська.

Спортивні події. Випуск №112
14-15 березня у Хмельницькому пройшов чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. У змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з усієї області. Команду нашого міста представляли вихованці ДЮСШ №2.
Золоті медалі у своїх вагових каиегоріях здобули: Олег Яковенко (29 кг), Данило Ілаш (35 кг), Вадим Руденюк (38 кг), Наталія Стецюк (43 кг). Срібло вибороли: Владислав Шупарський (32 кг) та Данило  Костинюк (46 кг), бронза - у Давида Ковтуна (26 кг), Максима Ткачука (29 кг), Олександра Болюха (30 кг), Максима Кристофовича (42 кг), Миколи Кавулі (46 кг).

Спортивні події. Випуск №111
6-10 березня в м.Шостка проходив чемпіонатУкраїни зі стрибків на батуті. У змаганнях взяли участь 12 команд з 10 областей України. У командній першості в загальному заліку І місце посіла команда з Дніпропетровської області, ІІ місце - Луганської, ІІІ місце - Житомирської. У командних змаганнях серед чоловіків призові місця отримали спортсмени з Луганська, Дніпропетровська, Львова, серед жінок - з Сум, Луганська та Житомира.

Я ВДЯЧНИЙ СПОРТУ
У кожному місті є людина, яка багато робить для розвитку міського спорту. Людина, з якої потрібно брати приклад. Людина, яка дійсно є взірцем для дітей та підлітків. У нашому місті - це Кім Міттельман.
Наша розмова була дуже цікавою, Кім Михайлович охоче ділився спогадами:
- Моя спортивна кар’єра розпочалася із школі №9. Одного разу на урок фізкультури прийшов легендарний тренер - Борис Баранов, котрий мене, шестикласника, помітив і запросив займатися в ДЮСШ №1. Після закінчення ДЮСШ я обрав факультет фізвиховання Кам’янець-Подільського інституту, хоча мої батьки цього не дуже хотіли. Там мене відразу включили в члени футбольної збірної інституту.

У МІСТІ - «ВІДКРИТИЙ РИНГ»
1 березня у спортивному залі ДЮСШ №2 пройшов міський турнір з боксу серед юнаків та дівчат «Відкритий ринг». У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ № 2 відділеня боксу, спортсмени СК «Епіцентр» та команди СК «Елада» 1998-2004 р. н.; всього 50 боксерів.
Змагання відкрив президент Асоціації боксу та кікбоксінгу міста «Ринг» Валерій Слободян. Хвилиною мовчання боксери пом’янули пам’ять героїв Майдану. Під час турніру грошову винагороду було вручено Ані Максімовій, вихованці відділення боксу ДЮСШ №2, за перемогу в чемпіонаті України серед юніорок.

СТАРА УШИЦЯ НА ВИСОТІ
1 березня у спортивному залі ПДАТУ проходив фінальний етап чемпіонату району з волейболу серед чоловіків.

Спортивні події. Випуск №109
19 лютого в тирі коледжу будівницва, архітектури та дизайну були проведені змагання з кульвої стрільби серед загальноосвітніх навчальних закладів нашого району, присвячені "Дню захисника Вітчизни".
В загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Грушківської НВК, друге - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ, третє - у Староушицької спецшколи екологічного напрямку.
В особистому заліку серед  хлопців перше місце здобув Андрій Мандзюка (ЗОШ Залісся-1), ІІ - у Сергія Бичка (Староушицька спецшкола), ІІІ - у Дмитра Нестеренка (Грушківська НВК).

3–10 лютого в Коломиї проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. У складі команд Хмельницької області виступали вихованки районної ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту.
Чемпіонкою серед дівчат стала Тетяна Шлопко (в/к - 43 кг). Спортсменка встановила п’ять нових рекордів України. Друге місце посіла наймолодша учасниця Катерина Ткачук (52 кг). Серед юніорок чемпіонкою стала Ганна Гончар (57 кг), яка встановила два рекорди України.
Спортсменів до змагань готували заслужений тренер України Вадим Воронецький та тренер Тетяна Ахмамєтєва.