RSS

Спорт

ЮНИЙ ЧЕМПІОН
2-4 лютого у м.Хмельницький відбулися регіональні загання Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2001-2002 р.н. з боксу.
Чемпіоном змагань став кам’янчанин, вихованець СК «Епіцентр» Максим Прокопчук (в/к 40 кг). Ця перемога забезпечила йому участь у чемпіонаті України.

ПІДСУМУВАЛИ
31 січня - 4 лютого відбулись матчі 3 - 5 турів чемпіонату району з футзалу серед команд вищої та першої ліг.  Результати змагань наступні: Вища ліга
«Атланта» (Гаврилівці) - ЗМІ (Кам’янець-Подільський) - 4:1;
«Товтри» (Нігин) - «Фортуна» (Козак) - 3:2;

УПЕРШЕ І З РЕЗУЛЬТАТОМ
Днями кам’янецькі тхеквондисти повернулися з Греції, де в складі збірної команди Хмельницької обласної федерації тхеквондо ВТФ брали участь у Міжнародному турнірі серії G-1. Загалом у змаганнях взяли участь 305 команд зі всього світу.
У перший день чемпіонату «Greece Open» у категорії «кадети» змагалися троє спортсменів Кам’янець-Подільського клубу «Тхеквондо» (тренер Сергій Чайка).
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТРЕТЄ «ЗОЛОТО» ВАЛЕНТИНА СКОРОБОГАТОВА
17 січня під час проведення чемпіонату міста з активних шахів відбулися звітно-виборні збори міськрайонної шахової федерації, на яких головою федерації було обрано Ігоря Шевагу.
Чемпіоном міста став Валентин Скоробогатов, який зібрав усі можливі золоті нагороди, оскільки він є чинним чемпіоном міста з класичних шахів і з бліцу.
Друге місце посів Віктор Лічкевич, який після тривалої перерви повернувся до практичної гри. Третю сходинку поділили Валерій Нестеренко та Михайло Гребелюк. Подаємо одну з найцікавіших партій чемпіонату: «Лічкевич-Стороженко».

ПРИЙМАЛИ МОЛОДЬ
16-18 січня Кам’янець-Подільський приймав перший етап Всеукраїнських юнацьких змагань зі скелелазіння «Різдвяний боулдерінг-2015».
Змагання зібрали 128 юних скелелазів, віком від 7 до 19 років, і підтвердили свій статус найбільших молодіжних змагань Західної України. Окрім нашого міста були представники зі Хмельницького, Нетішина, Чернівців, Києва, Українки, Житомира, Вінниці, Жмеринки, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя, Одеси, Південного, Харкова.

ЧЕМПІОНИ БЕЗ АЛЬТЕРНАТИВ
18 січня в Красилові пройшов чемпіонат області з міні-футболу серед ветеранів 45 років і старше.
Кам’янець-Подільський представляла команда ветеранів «Фортеця» (капітан - Євген Слабунов, начальник - Андрій Свідер).
Із рахунком 4:1 кам’янецькі футболісти виграли у ветеранів з Хмельницького, після цього вони обіграли футболістів з Волочиська, забивши у ворота суперників п’ять голів та пропустивши лише один гол на власному полі.

ТІЛЬКИ ПРИЗОВІ
16-18 січня в м.Хмельницький проходив відкритий чемпіонат Хмельницької області з боксу. В змаганнях взяли участь боксери з міст Нетішин, Шепетівка, Хмельницький «Авангард», Теофіполь, Городок та Кам’янця-Подільського, всього понад 90 учасників.
Вихованці кам’янецького СК «Епіцентр», який тренує Анатолій Максименко, посіли такі місця:
І місце - Максим Прокопчук, Михайло Брик.

ГРАЮТЬ ПІДЛІТКОВІ КЛУБИ
З початком навчального семестру розпочався сезон змагань і в підліткових клубах.
У настільний теніс полюбляють грати у ПК «Сатурн». Сате тут 15 січня був проведений зимовий чемпіонат серед двох вікових категорій:
1) діти до 15 років;
2) учасники від 15 до 20 років.

І ЦЕ ВСЕ СТУДЕНТИ...
Минулий рік був успішним для студентів-спортсменів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Вся спортивно-масова робота у виші проводилася у рамках відзначення 65-річчя з Дня заснування факультету фізичної культури.
Студенти-спортсмени були активними учасниками багатьох чемпіонатів, кубків, турнірів та інших змагань.
20-ий раз поспіль жіноча збірна команда університету з волейболу стала чемпіоном Хмельницької області (тренер Валерій Дорош). Не відставали і чоловіки-волейболісти, які під керівництвом тренера-викладача Євгена Козака вп’яте поспіль стали переможцями чемпіонату вищої студентської ліги України.

ДЕМЧИНСЬКИЙ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
8 січня відбувся різдвяний турнір з бадмінтону. На старт вийшли, мабуть, найбільш зацікавлені гравці, які хочуть не тільки покращувати свою майстерність, а й представляти своє місто на виїзних змаганнях. Уперше довелось провести об’єктивну систему за колом (тобто, де кожен грає із кожним). Грали до двох перемог (11 очок).
У запеклих змаганнях переможцем турніру став Руслан Демчинський, який у фіналі здолав рейтинг-фаворита Вадима Мещишина, котрий став другим.

САШКОВІ НЕ ЗНАЙШЛИ РІВНИХ
Для юні любителі шахів пройшов 10-денний кваліфікаційний турнір «Зима - 2015». Крім турніру розрядників був організований і турнір початківців.
Серед розрядників не було рівних 6-річному Олександру Довгалюку (НВК №14), який виграв всі партії, ІІ місце виборов Максим Гуменюк, а ІІІ місце розділили Артем Каліновський (НВК №8) та Микола Нікітін (НВК №14).
Серед початківців перемогу здобула Даша Боднар (НВК №9), ІІ місце - Влад Гулько (НВК №17), ІІІ - Олександр Чигарєв (НВК №3).

ДОПОМАГАЄ І ПЕРЕМАГАЄ СОСУЛА
6 грудня в Дніпропетровську відбувся турнір з тхеквондо «Дніпропетровськ Cup», у якому взяли участь понад 360 спортсменів з 9 регіонів України. Нашу область представили Артем та Олександр Сосули. Артем посів ІІ місце (в/к - до 80 кг), а Олександр - ІІІ місце (в/к 63 кг). Спортсмени готувалися під керівництвом тренерів Юрія Білоцького та Дмитра Байдюка. Федерація дякує за підтримку директору МПП «Гермес-С» Миколі Сосулі.

ТУРНІР АЛЕКСІЙЧУКА
12-14 грудня в місті пройшов традиційний ХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Валентина Алексійчука.
У змаганнях взяло участь понад 300 учасників з 28 команд, які представили 11 областей України. Приємною новиною турніру став приїзд команд з Польщі (м.Жешув) та Словаччини (м.Кошице).
Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №2, які посіли І командне місце.

BOULDERRING BY SHALAGINS 2014
6-7 грудня в Києві пройшов фінальний етап популярних скелелазних змагань «BoulderRING by Shalagins 2014». Цього року Кубок складався з 4-х етапів, один з яких влітку приймав Кам'янець.
Змагання проходять у двох номінаціях: «Любителі» та «Спортсмени». Перемогу серед жінок у номінації «Спортсмени» цього року виборола спортсменка міської ДЮСШ №5, кам'янчанка Марія Муляр.

АННАМ ПРИЗИ ВІД ГОЛОВИ
6-7 грудня в спортивній залі ДЮСШ №1 пройшов відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики, в якому взяли участь 18 команд (понад 230 учасників) з різних областей України.
Упродовж двох днів спортсмени показували свою майстерність та грацію, виборюючи призові місця. Серед кам’янецьких гімнасток у своїх вікових категоріях перемогу здобули Ліза Прокопчук, Вікторія Ширєнкова, Вікторія Олійник, Ліза Вілачева, Єва Росевич, Роксолана Бєлова та Варвара Лукай.

Статті 1561 — 1575 з 1955
Початок | Поперед. | 103 104 105 106 107 | Наст. | Кінець Всі

Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.

ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО
ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО Від початку грудня ми підсвідомо починаємо жити в передчутті свят. Інколи здається, що весь цей місяць – це суцільне велике свято з невеликими інтервалами, як то кажуть з перервами на рекламу. Але нам в ці дні хочеться чогось світлого, доброго та чистого. Щоб була присутня легкість на душі і думки не були запорошені буденними дрібницями, які інколи заганяють нас в куток. Та найбільше цих свят, напевно, чекають наші діти. Наше майбутнє, наша радість та той міцний фундамент, заради якого нам хочеться...