RSS

Спорт

ЯНИНА - АБСОЛЮТНА МОДЕЛЬ
9 травня в м.Івано-Франківськ відбувся Кубок України з бодібілдингу, фітнесу та боді-фітнесу (у версії VFBB). У категорії «юніори» виступив вихованець ДЮСШ №2 Андрій Жовмір, який став бронзовим призером (студент ПДАТУ, фітнес клуб «Енерджі»).
Міська та обласна федерації бодібілдингу та фітнесу вдячні за підтримку спортсмена ректору ПДАТУ Володимиру Іванишину.

ВУЛИЧНИЙ СПОРТ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ
16 травня в рамках святкування дня міста на спортмайданчику ЖК «Нова Будова» відбулися відбіркові змагання зі Street Workout - вуличної силової гімнастики. Переможці замагань поїдуть до Хмельницького на обласні відбори до чемпіонату України.
Основною дисципліною змагань був фристайл - силове шоу, де за три хвилини атлет має продемонструвати все, на що здатен, у довільному порядку та стилі. За результатами фристайлу І місце посів Андрій Помірський із с.Зарічанка.

ПАМ’ЯТІ ДМИТРА ГУЗАКА
17 травня у спортзалі військового училища відбувся товариський турнір з волейболу пам’яті відомого кам’янецького лікаря Дмитра Гузака.
У змаганнях брали участь три команди - друзів, ветеранів району та працівників райдержадміністрації.
Команду друзів представляли Іван Гуменний, Євген Чистяков, Олександр Хоменко, Ростислав Слободян, Євген Крикун, Михайло Гуменюк, Іван Яловий, Василь Чорний, Борис Чорний, щоправда, останні двоє були у складі суддівської колегії.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КУБОК ДІСТАВСЯ ЧЕРНЯВСЬКОМУ
16 травня на площі Польський ринок пройшли змагання з армспорту за Кубок міського голови, приурочені до Дня міста. Спортсмени змагалися в чотирьох вагових та абсолютній ваговій категорії.
У ваговій категорії до 70 кг кращим був Констянтин Юрчак з Хмельницького, ІІ місце посів хмельничанин  Василь Бадуріч, ІІІ - Олександр Куций з Борщова.

ТРИЧІ ЗОЛОТИЙ КОПИЧИНСЬКИЙ ТА РЕКОРД ПОДІЛЛЯ
Аж три медалі чемпіона світу привіз подолянин Володимир Копичинський зі змагань з гирьового триатлону, які проходили минулого тижня в Керчі. Володимир Васильович одну золоту медаль здобув у віковій категорії 65-69 років у номінації «Напівмарафон» (ривок однієї гирі з довільним перехватом).
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Є ПЕРЕМОЖЦІ В ГРУПАХ
15-16 травня стартував чемпіонат району з футболу, у якому взяли участь 25 команд розподілених за територіальним принципом на чотири групи.
Після завершення двоколового турніру переможці груп розіграють звання чемпіона району у вищій лізі. Команди, які посядуть другі місця, сперечатимуться за звання чемпіона в першій лізі, а треті - в другій лізі.

«COUNTRY-CROSS» ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
16 травня вперше в нашому місті за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича, народних депутатів України Володимира Мельниченка та Євгена Мураєва відбудеться 4-ий етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів «Country-Cross Кам’янець-Подільський». Організатором змагань виступив київський квадроциклетний клуб «ATV-Адреналін», співорганізаторами в нашому місті - Геннадій Трушев та Даниїл Борейко.

ТРИ ТРУНІРИ ЗА ТРИ ДНІ
7 травня вперше в місті на базі ШШК «Гросмейстер» пройшов ІІІ турнір з шахів серед дітей дошкільного віку. У змаганнях взяли участь діти всіх дошкільних закладів Кам’янця-Подільського. За учасників вболівали завідувачі, вихователі, керівники шахових гуртків та батьки.
Переможцем змагань став вихованець ДНЗ №15 Андрій Муляр (керівник шахового гуртка Людмила Тюх).

НА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ ПЕРЕМАГАЛИ В НАСТІЛЬНОМУ ТЕНІСІ
Саме до цього свята була приурочена відкрита першість міста для майстрів малої ракетки. На спортивний захід завітало 32 учасника із Хмельницького, Нової Ушиці, Чемерівців, Красилова, Летави, Хотина і навіть з Білої Церкви. Проте за перемогу довелось боротися місцевим представникам К-ПНУ ім.І.Огієнка, де у фінальному двобої студент Андрій Домбровський переміг свого викладача Олександра Алєксєєва.

КОЗАК І НІГИН ПРОТИ УКРАЇНКИ
9 травня у с.Козак пройшо третій відкритий районний турнір з міні-футболу, присвячений Дню Перемоги. У ньому взяли участь дві районні команди та дві команди з м.Українка, Обухівського району, Київської області.
Здобувши перемогу у всіх зустрічах, перше місце посіла команда «Фортуна», друге місце – «Товтри». Дворазовий переможець турніру команда «Енергетик» стала бронзовим призером. Результати матчів наступні:

КУБОК ЗДОБУЛИ «ДНІСТРОВСЬКІ АМАЗОНКИ»
10 травня на території туристичного комплексу «Услад» відбувся Кубок Перемоги з пейнтболу, в якому взяли участь команди з Кам’янця-Подільського «Дністровські Амазонки», «Хамстери» та «Атамани».
Кам’янчанам з організацією участі у змаганнях допоміг міський голова Михайло Сімашкевич спільно з громадською організацією «Куб».

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ
6-8 травня в спортивному залі ДЮСШ №2 відбувся чемпіонат міста з боксу серед юнаків 1999-2006 р.н., присвячений 70-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні, в якому взяло участь близько 50 вихованців ДЮСШ №2 та команди СК «Епіцентр».

ПОЛОВИНА НАГОРОД - НАШІ
1-3 травня в Києві пройшов відкритий міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок посла республіки Корея-2015».
У турнірі взяли участь 35 команд, майже 800 учасників.
Команда Кам’янець-Подільського міського клубу тхеквондо СК «Чайка» брала участь у змаганнях у складі збірної Хмельницької області. За результатами турніру наші тхеквондисти зайняти 4-те загальнокомандне місце та завоювали 6 золотих, 2 срібних та 8 бронзових медалей.

У МАКСИМА ЩЕ ОДНЕ ЗОЛОТО
2-3 травня в м.Хмельницький проходив чемпіонат Хмельницької області з боксу серед юнаків 2001-2002 р. н.
Кам’янець-Подільський представляли боксери СК «Епіцентр».
У своїх вагових категоріях Максим Прокопчук (в/к - 41,5 кг) зайняв І місце, Михайло Брик (в/к - 38,5 кг), Андрій Берляєв (в/к - 37 кг) зайняли ІІ місце.

ВЕЛИКИЙ ТЕНІС ТЕПЕР І В КАМ’ЯНЦІ
Учора в Кам’янці-Подільському відбулося урочисте відкриття І Міжнародного тенісного фестивалю «Зелений апельсин». Ця подія досить знакова, адже великий теніс = гра, відома у всьому світі. Її вважають інтелектуальним спортом, оскільки доводиться розробляти унікальну стратегію і тактику кожного гейму, зважувати плюси й мінуси свого суперника. Саме для популяризації цього виду спорту, а також з метою розвитку спортивного туризму в Кам’янці-Подільскому, започатковується проведення тенісного фестивалю.
Автор:  Віоліна СИТНІК