Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

30 РОКІВ ЗВИТЯГИ

СК Еврика30 років тому, в 1987 році, Сергій Брюхно (зараз президент федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою) (ППСРБ) на базі школи-інтернату №1 (НВК-3) заснував у Кам’янці-Подільському спортивний клуб «Еврика».

Як розповідає нам президент ФППСРБ, першим змаганням для вихованців клубу став чемпіонат України ДСТ «Локомотив» з боксу в 1997 році в Одесі, а першим чемпіоном став Дмитро Лахтер (зараз мешкає в Ізраїлі). За 30 років існування клубу вихованцями СК «Еврики» стали понад 2 тисячі осіб, близько 150 з яких стали чемпіонами України та СНД. Більше 30 спортсменів клубу ставали чемпіонами та призерами першостей Європи та світу. Чемпіонами міста та області з різних бойових мистецтв були близько 300 бійців.

У клубі зазначають, що духовність та патріотична робота в них на першому місці. Тож у клубі пишаються тими, близько 30 вихованцями, які пройшли через війну на сході України, і, слава Богу, всі повернулися живими й здоровими. Хоча більшість хлопців служили в спецпідрозділах ЗСУ, розвідці, диверсійних групах, у саперних частинах, які по сьогоднішній день розміновують підконтрольну територію Донбасу.

СК Еврика МаремухаЯскравою «візиткою» досягнень клубу є такі його вихованці, як багаторазові чемпіони України – кмс Ватаб Дукаєв, мс Ігор Стояновський, кмс Андрій Гринчук, мс Петро Яблоновський, кмс Олександр Давидов, призери ЧУ та міжнародних турнірів – кмс Олександр Харжевський, кмс Станіслав Сулятинський, срібний призер ЧЄ з ВСБ, бронзовий призер ЧС кмс Давид Маремуха (на фото) та інші.

Зараз у федерації ППСРБ працюють 4 клуби – «Спарта» (Олександр Макодзьоб), «Ураган» (Ігор Кондратенков), «Copa-cabana» (Ватаб Дукаєв) та «Еврика» (Сергій Брюхно).

Висока духов­ність виховується через віру в Бога, який надає людям наснагу бути чемпіонами не тільки на ринзі, й у житті. Як каже засновник клубу Сергій Брюхно: «Не треба покращувати світ. Спочатку стань кращим сам».

Федерація ППСРБ дякує за допомогу Світлані Старченко та Оксані Токар.


Теги: СК "Еврика", ювілеї

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.