Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

11.11 об 11:00

ФОК ВідкриттяСхоже, що довготривала проблема відсутності в Кам’янці спортивного залу з ігровим полем належного розміру може бути вирішена і вже найближчим часом.

До цієї пори найкращим спортзалом у місті є спортзал ЗОШ-17, де ігрове поле складає 30х20 метрів. Найвибагливіший стандарт вимагає для міні-футбольного (футзального), або гандбольного поля 40х20 м.

Навесні поточного року футболіст-ветеран, приватний підприємець Юрій Самборський разом зі своїми «друзями-колегами» взялися за переобладнання фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК), що на території заводу К-ПЕМЗ – на перетині Хмельницького шосе та Чехова. На початок листопада роботи фактично завершені. У середині створено якісне ігрове поле. Щоб дізнатися більше про здійснені роботи, ми звернулися до Юрія Самборського з низкою запитань.

– У результаті проведених робіт ФОК переобладнано і таке бажане для кам’янецьких футболістів поле збудовано. Яким є його розміри?

– 40 на 20 метрів.

– Такі розміри ідеальні навіть для міжнародних змагань з міні-футболу (футзалу) та гандболу. Під які ще види спорту плануєте надавати ігрове поле?

– Ще є охочі пограти у великий теніс та волейбол. Тенісні та волейбольні розмітки вже нанесено.

– Що можете сказати про покриття?

– Воно виготовлене в Калуші на імпортній лінії, всесвітньовідомої фірми «Tarkett». Клеїли його за належною технологією місцеві майстри.

– Що собою являє освітлення та опалення?

– Освітлення – це 45 нових турецьких ламп по 100 Вт. Опалення, принаймні поки що, – 2 калорифери (на електриці) по 24 кВт. Електроенергія зараз, на жаль, дуже дорога. Тому доведеться брати деяку платню за заняття у спортзалі.

– Чи можливо, щоб найближчий чемпіонат міста з міні-футболу (футзалу) пройшов тут і не так стисло, як попередні, а більш розмірено й триваліший період часу?

– Звичайно, я планую обговорити це питання на засіданні міської федерації футболу з представниками команд. Було би добре, якби команди могли потренуватися перед стартом чемпіонату в залі. У день відкриття – в суботу 11 листопада – ми хочемо провести перший невеликий турнір серед ветеранських команд. Разом з цим, мабуть, складемо більш конкретне уявлення щодо особливостей використання комплексу.

– Я бачу, що стільці для глядачів тут можна ставити в два ряди...

– Так. Зараз у спортзалі маємо стільців на 100 сидячих глядацьких місць біля поля. Крім того, ще є балкон. Тож, запрошуємо всіх на відкриття комплексу в суботу 11 листопада об 11:00.


Теги: спортивна інфраструктура, ФОК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.