RSS

Спорт

ІЗ ВЛАСТИВОЮ СВОЄРІДНІСТЮ
17 квітня пройшли матчі 9-го та 11-го турів у чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області.
Автор:  Олег МАЗУРИК

ВІТАННЯ ВІД ІГОРЯ БЄЛАНОВА
13 квітня в Києві завершився дитячий футбольний турнір «Кубок Бєланова» – кращого футболіста Європи 1986 року. Кам’янчанин Максим Цимбалістий грав за хмельницький «Новатор», який виборов 3-тє місце в «Кубку Бєланова».

ВІД ФРАНКІВСЬКА ДО ХАРКОВА
4-5 квітня в Івано-Франківську стартувала XIV Всеукраїнська літня Універсіада з тхеквондо ВТФ. Хмельницьку область на змаганнях представляла команда К-ПНУ ім.І. Огієнка, яка посіла загальнокомандне ІІІ місце. А 12-14 квітня в Харкові відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 «Ukraine Open Cup 2019» з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь спортсмени з 20 країн світу.

ПОПРИ СКЛАДНОЩІ, ЧМ ВІДНОВЛЕНО
17 квітня розпочався Відкритий чемпіонат міста (ВЧМ) з футболу. Він вже давно в Кам’янці не проводився. Тож, можемо відзначити команди й міську федерацію футболу, які зробили те, чого вболівальники давно очікували.

НАБОКСУВАЛИ НА МЕДАЛІ
5-7 квітня в Хмельницькому відбувся I міський турнір з боксу на призи від Анатолія Чумакова. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів зі всієї області. Вихованці ДЮСШ-2 також взяли участь у змаганнях і посіли такі місця.

У ВЕТЕРАНІВ ПЕРЕМАГАЄ «ВЕТЕРАН»
12-14 квітня в с.Довжок Кам’янець-Подільського району пройшов традиційний міжобласний міні-футбольний турнір серед ветеранів 40+. У ньому взяли участь 8 команд, розділені на 2 групи. Кам’янецький ФК «Автостріт» у групі виграв з однаковим рахунком – 1:0 в «Енергетика» з Українки, Київська область та «Бершадщини», Вінницька област.

«ЗОЛОТА ПАРА» І «БРОНЗОВЕ» ТРІО
13 квітня в Хмельницькому відбулась відкрита першість області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2006-2008 р. н. У змаганнях взяло участь близько 130 спортсменів. Команду ДЮСШ-2 представляли 12 борців.

СКЛАДНИЙ ПЕРІОД
11 квітня відновився чемпіонат України з футболу в Студентській лізі. Команда К-ПНУ грала в Кременці проти місцевої «Академії». Господарі поля на 31-хвилині відкрили рахунок після удару Щербатюка. Галадей довів їхню перевагу (45 хв.) до 2:0, а на 49-хв. Антонюк встановив остаточний результат – перемога Кременця 3:0.

КРАЩІ В ЄВРОПІ
У столиці Румунії Бухаресті 9-14 квітня пройшов чемпіонат Європи з боротьби. Жіноча збірна України у вільному стилі виборола на ньому найбільше золотих медалей – чотири.
Зокрема, студентка К-ПНУ ім.І.Огі­єнка Оксана Лівач перемогла у ваговій категорії до 50 кг.

«ФОРТЕЦЯ» СЕРЕД ЛІДЕРІВ
У неділю, в матчі 2-туру чемпіонату України з футболу серед ветеранів АТО кам’янецька «Фортеця-АТО» приймала «Умань-АТО».
Наші на 22-хвилині відкрили рахунок. Пас Павла Вовка використав Віталій Коваленко.

100%-ЧЕМПІОНСТВО
6 квітня в передмісті Києва на базі міжнародного дитячого центру «Артек» (Пуща-Водиця) відбувся Чемпіонат України з айкідо. Хмельницьку область представляли учні ДЮСШ-2.
Усі п’ятеро вихованців стали чемпіонами України у своїх розділах.

БАСКЕТБОЛ. «ДІДІБАО» ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ
У суботу 13 квітня в Кам’янці відбувся перший півфінальний матч чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав запорізький «Металург». Минулого року наші виграли у запоріжців два домашні матчі, поступившись у виїзному (90:85, 87:94, 90:77). Багато хто зазначав, що сьогоднішній «Металург» сильніший минулорічного. Особливо виділяли Рустама Рагімова. Гра видалася дуже напруженою. Команди тримали одна одну на близькій очковій відстані.

ЗА УСПІХИ В СПОРТІ – НА ДОШКУ ПОШАНИ
Уже традиційно на центральному стадіоні відкрили дошку з іменами кращих спортсменів та тренерів Кам’янця-Подільського за підсумками року.
Почесні грамоти представникам спортивної еліти міста вручила директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНД
4-6 квітня в Кам’янці пройшов ХІV турнір пам’яті Б. Одинцова та В. Шмирка з легкої атлетики. Учасники змагалися у 2-ох вікових групах. Вдало виступили на ньому кам’янчани.
Переможцями змагання стали: Олександра Чернуха – у стрибках в довжину, потрійному та на 100-метрівці; Ірина Шершал – на дистанціях 100 м, 800 м, а на 400-метрівці була другою.

КАМ’ЯНЕЦЬКЕ ДОМІНУВАННЯ
Успішно виступили юні кам’янецькі шахісти в обласному чемпіонаті школярів до 10 років. Із 59 учасників п’ять перших місць вибороли кам’ячани – вихованці шахового гуртка ЦДЮТ (Віктор Стороженко).

Статті 1 — 15 з 2116