RSS

Спорт

ПОРЯД З «ЧОРНОМОРЦЕМ», ПОПРИ ВАЖКИЙ ЖЕРЕБ
24-26 липня в Одесі проходив 4-й чемпіонат України з пляжного футболу серед жінок.
У турнірі взяла участь команда Кам’янець-Подільського району «Квітка на камені». Кам’янчанки вже двічі – в 2017 та 2019 роках виборювали 4-е місце.
Автор:  Олег МАЗУРИК

ДВІ ТЕТЯНИ І ДВІ ПЕРЕМОГИ
У Мангуші, Донецької області зараз проходить чемпіонат України з пауерліфтингу, жиму лежачи та класичного жиму лежачи. Успішно виступають на ньому кам’янецькі пауерліфтери.
Тетяна Мельник (Ахмамєтєва) стала чемпіонкою України у триборстві у ваговій категорії 72 кг, здобувши 3 малі золоті медалі.

ВДАЛИЙ ПОЧАТОК – ЩЕ НЕ ПЕРЕМОГА
Пройшли матчі 5-7-турів Відкритого чемпіонату міста (ВЧМ) з міні-футболу.
Цікавим видалося протистояння 3-4 команд ВЧМ. «Локомотив» забив 4 м’ячі «Новій енергії» – 4:0. Потім стільки ж забила «Енергія» – 4:4. Згодом команди обмінялися голами – 5:5. Та все ж енергетики, забивши 2 голи, здобули перемогу – 7:5.

ЗА БУНДЕСЛІГОЮ – КАМ’ЯНЕЦЬКА ЛІГА
У суботу 15 травня першою серед професіоналів відновила свій чемпіонат німецька Бундесліга.
Водночас, у Кам’янці, як повідомив нам головний арбітр кам’янецької Любительської Футбольної ліги (ЛФЛ) Максим Єдинак, 18 травня ліга розпочала збір заявок від команд на новий, вже 2-й чемпіонат ЛФЛ.

«ІНДУСТРІЯ» ЗНОВУ – ЧЕМПІОН
Напередодні Міжнародного жіночого дня в Кам’янці проходили змагання з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ р. а. У змаганнях взяли участь сім команд, які були розподілені на дві групи.

ІСТОРІЮ СПОРТУ ТВОРЯТЬ І ПИШУТЬ
Побачила світ книга викладачів КПНУ ім.І.Огієнка – В.Й.Мазура, М.Б.Гуски та О.П.Шишкіна «Досягнення студентів, випускників Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка зі спортивної боротьби за роки незалежності України».

ДВІ ВАЖЛИВІ ПЕРЕМОГИ
6-7 березня у матчах чемпіонату України з баскетболу в українській Вищій лізі кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав одного із сусідів по турнірній таблиці – БК «Житомир». На виїзді наші перший матч виграли (74-83), а другий програли (89-84).

НА ЧУ У ЗБІРНІЙ ОБЛАСТІ
7 березня у Хмельницькому відбувся чемпіонат області (ЧО) з вільної боротьби серед кадетів 2003-2005 р.н. Змагання являли собою відбір на кадетський (до 17- років) чемпіонат України (ЧУ), який відбудеться в Харкові. Команду ДЮСШ-2 представляло 13 борців.

ПЕРЕКОНЛИВИЙ РЕВАНШ
7 березня пройшли перші фінальні матчі та матчі за 3-є місце у Хмельницькій Преміум-лізі з футзалу
У першому матчі за 3-є місце кам’янецька «Біжуча лань» зустрілася із «Олімпом», який у минулому сезоні виступав у 1-Дивізіоні.

ДУЕТ ПЕРЕМОЖЦІВ

6-8 березня відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з кікбоксингу К-1. Вихованці кам’янецької ДЮСШ-2 відділення кікбоксингу ВАКО Олександра Охотнік та Микола Єремєєв вибороли 1-і місця.

РОЗПОЧАЛА ПЕРША ЛІГА
У день народження Тараса Шевченка в районі стартував чемпіонат району з футзалу в районній першій лізі (РПЛ). За регламентом тут заборонялося грати тим гравцям, які взяли участь у міськрайонній першості, яка завершилася 7 березня. На старт вийшло 6 команд.

І БРОНЗА, І РЕКОРДИ
З березня на чернігівському помості визначились переможці та призери Кубку України з важкої атлетики. Випускниця факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вероніка Івасюк стала чемпіонкою у ваговій категорії до 64 кг, встановивши два рекорди України.

ПЕРШИМ У ПЕРШОМУ СТАЄ «ТІРАС»
У суботу, 7 березня завершився перший кам’янецький міськрайонний чемпіонат із футзалу. Головне питання «Хто стане чемпіоном?», дав вже самий перший матч дня.
Лідер – «Тірас» грав проти «Арсеналу». Вже на 11 хвилині «Тірас» вигравав 3-0, а до кінця тайму дністряни довели свою перевагу до 6-0.

СТАМБУЛЬСЬКА БРОНЗА В КАМ’ЯНЦІ
7 березня в Туреччині (Стамбул) пройшла матчева зустріч між легкоатлетичними збірними U-18 України, Сербії, Білорусі та двох команд Туреччини. На жаль, через коронавірус не приїхали команди Франції та Казахстану.

ІНВАСПОРТІВЦІ ЗМАГАЛИСЯ В СУМАХ
22-25 лютого в Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики з інваспорту серед спортсменів з вадами слуху. У складі збірної області вдало виступили студенти Подільського Спеціального навчально-реабілітаційного, соціально-економічного коледжу (ПСН-РСЕК).

Опитування активне.

Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?