Перейти на мобільну версію сайту


07.02.2020

ЗВЕРНЕННЯ

Мельнич-1Голові міської ради Сімашкевичу М.Є.
Голові районної ради Криваку В.М.
Головам об’єднаних територіальних громад району

Я, як голова громадської організації «Ми – кам’ян­чани», ніколи не був осторонь важливих питань міської та районної громади. Завжди докладав всіх зусиль аби досягти позитивних зрушень у розвитку міста та району. Сьогодні однією з проблем, яка потребує нагального вирішення є фінансування реконструкції паталогоанатомічного відділення (моргу) в нашому місті, що нині розташований на території центральної районної лікарні. Зрозуміло, що на це необхідно залучити фінанси, яких в міському і районному бюджеті немає. Будучи депутатом Верховної Ради України, я неодноразово звертався до Кабінету Міністрів, щодо виділення необхідних коштів з державного бюджету на проведення реконструкції даного об’єкту. Для цього була розроблена Програма, на яку мали спрямувати гроші. Також було досягнуто домовленості на обласному рівні з головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним, який особисто приїздив сюди оглянути об’єкт з метою подальшого співфінансування його з обласного бюджету. Проте, у зв’язку з проведенням парламентських позачергових виборів, зміною державного представництва на місці, гроші так і не надійшли. Тому, вирішення даного питання, на жаль, так і не було доведено до логічного завершення.

Мені неприємно спостерігати за тим, як деякі політичні сили займаються маніпуляцією та самопіаром з даного питання. Але приємно відзначити, що не дивлячись на це, міська та районна влада розпочали ремонтні роботи на даному обєкті. Однак, для того аби завершити ремонт належним чином з урахуванням всього необхідного, потрібно залучити не один мільйон гривень, яких, на жаль, немає в дефіцитному бюджеті міста.

Саме тому, я хочу звернутися до голів об’єднаних територіальних громад. Ми всі маємо розуміти, що люди в нас одні й вони чекають від нас спільних та ефективних рішень. Тому я і звертаюсь до вас долучитися до співфінансування реконструкції паталогоанатомічного відділення (моргу).

 Впевнений, що при вашому розумінні і виділенні додаткових коштів, спільно з міською та районною владою ми зможемо зробити ремонт якісно. Адже якщо робити, то робити по-господарськи. Думаю, що люди чекають від нас спільних ефективних рішень та дій. Буду вдячний, якщо мої пропозиції знайдуть підтримку та розуміння.

З повагою, Володимир Мельниченко,
депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».


Теги: Володимир Мельниченко, звернення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.