Перейти на мобільну версію сайту


21.02.2020

ЗВЕРНЕННЯ-2

Мельнич-1Міському голові Сімашкевичу М.Є.
Благоустрій доріг, тротуарів та внутрішньодворових проїздів завжди було і залишається болючим і актуальним питанням, яке потребує нагального вирішення.

Будучи народним депутатом України VII-VIII скликання, по мірі своїх можливостей намагався сприяти вирішенню даного питання. Багато чого вдавалося зробити. Тому що стверджував і стверджую надалі, що ремонт доріг, тротуарів і проїздів має бути одним із стратегічних завдань місцевої влади. Те, як вони виглядають, насамперед, показує обличчя нашого міста не тільки місцевим жителям, а й великій кількості туристів.

Сьогодні до мене, як голови ГО «Ми – кам’янчани», звернулися мешканці нашого міста з проханням вирішити питання благоустрою. Розумію, що зараз надто складно віднайти кошти з місцевого бюджету на стовідсоткове вирішення цього питання. Тим більше, що більшість таких комунальних об’єктів потребує не просто оновлення, а проведення капітального ремонту. В той самий час нам з Вами неодноразово вдавалося вирішувати надскладні завдання. Як приклад, радий, що на моє звернення стосовно ремонту ліфтів, Ви відгукнулися і виділили кошти в сумі понад 4 млн.грн.

Сподіваюся, що і це моє звернення щодо збільшення фінансування на проведення ремонтів тротуарів та внутрішньодворових проїздів знайде підтримку у Вас і депутатів міської ради.

Ми повинні дбати про добробут і забезпечення належних умов життя мешканців нашого міста.

Впевнений, що нам це вдасться реалізувати і найближчим часом ми – кам’янчани, зможемо побачити результат нашої спільної роботи.

Сподіваюсь на Ваше розуміння і підтримку.

З повагою, Володимир Мельниченко,
депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, звернення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.