Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ЗНОВУ СЕСІЮ ПЕРЕТВОРИЛИ В ПІАР-АКЦІЮ

сесія-1Третього грудня пройшло чергове засідання сесії міської ради, на розгляд якої винесено 166 питань, з них 146 земельних. 

Ще до початку засідання в залі була якась агресивна атмосфера. Депутати ніяк не могли втрясти порядок денний. Спочатку вирішили вислухати людей, які прийшли зі своїми проблемами. Так, мешканці з Нігинського шосе, 35 жалілися, що в них не працюють ліфти, що вони здали гроші на експертизу щодо їхнього запуску, але вони кудись зникли. Управителем у цьому будинку є відомий пан Надольський, з яким, за словами посадовців, ніхто не може знайти спільної мови. Цим ліфтам вже по 17 років, тому потрібно негайно їх перевірити і запустити, але для цього люди мають здати гроші. До прикладу, перший під’їзд має покрити борг у 4500 гривень, а другий під’їзд заборгував набагато більшу суму. Отже, від імені мешканців цього будинку слово мав активіст Антон Копистинський, який просив, щоб з міського бюджету виділили гроші на відновлення роботи ліфтів. Але бюджет не має вільних коштів, а всі ліфти, які повинні бути відремонтовані, поставлені в електронну чергу і, відповідно до неї, будуть відновлювати свою роботу. За словами директора департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського, в місті було зупинено 40 ліфтів у 18 житлових будинках, але за короткий час більшу частину вдалося запустити. Проте управлінські компанії повинні самі навчитися господарювати і приймати правильні рішення.

Слід зазначити, щоб забезпечити безперебійну роботу ліфтів у місті, потрібно понад 37 млн грн, які місто не зможе знайти, тому була пропозиція звернутися до Кабміну, аби були виділені додаткові кошти з державного бюджету. Така ситуація не лише в нашому місті, тому цю проблему слід вирішувати на державному рівні.

Підбурили свободівці перевізників, бо хотіли скасувати рішення про підвищення тарифу за проїзду у міському транспорті, тобто 6 гривень. Але мінімальна заробітна плата вже зростала кілька разів та збільшилася ціна на запчастини, хоча долар знизився, проте перевізники вважають, що кожна праця повинна гідно оплачуватися. А вони з ранку до світанку працюють і вже багато хто з них виїхав за кордон, бо не можуть заробити на прожиття. Так цього літа 38 автомобілів не мали водіїв. Слово надали голові спілки перевізників Миколі Чайковському, який доводив правильність громадських слухань з питань врегулювання ціни на проїзд. Депутатський корпус підтримав ціну у 6 гривень.
Було порушено питання щодо будівництва на міському стадіоні житлового комплексу на місці колишнього «Льдового палацу», де забудовник обіцяв за власний кошт збудувати 1500 кв.м ДЮСШ, але будівництво дев’ятиповерхівки триває, а спортивних залів ще не розпочато. Це і обурює спортивну громаду міста. Забудовника було запрошено на сесійне засідання, але він не зміг приїхати, проте в телефонному режимі підтвердив свої обіцянки та виявив готовність зустрітися наступного тижня.

Знову виникло питання про затвердження вартості приміщення колишньої залізничної амбулаторії на Привокзальній, 19 від якого колись одноосібно відмовилася колишня очільниця сімейної медицини і воно пішло з молотка у приватні руки та було оцінено мізерно. Тому вирішено створити комісію і заактувати конкретні поліпшення та визначити справжню ціну.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців та тимчасової контрольної комісії з питань використання бюджетних коштів, виділених на поточні ремонти загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів, програми «Теплий дім» на 2020 рік і «Благоустрій Кам’янця-Подільського на 2020 рік».

Що стосується питання санітарної очистки міста, то депутат Анатолій Гурома обурився з приводу різниці в оплаті вивезення опалого листя, а також підняв питання щодо фінансової діяльності КП «Кам’янецький парк». Виявляється, для бухгалтерії знімають елітний офіс, у той час коли на інші речі не вистачає грошей.

Депутати підтримали програми підтримки та розвитку інтелектуально обдарованих дітей міста, підтримки науково-дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, підготовки і проведення загальнодержавних та професійних свят, підготовки і проведення культурно-мистецьких масових заходів, підтримки обдарованих дітей, дитячих і молодіжних творчих колективів комунальних установ міста тощо.

Також позитивно розглянуто питання нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» Олега Гаврилюка та Анатолія Геплюка.

Напрацьовано кілька звернень до керівництва країни, зокрема щодо фінансового забезпечення капітального ремонту підйомників житлових будинків і фінансової підтримки з Державного бюджету робіт з капітального ремонту Новопланівського та Польсько-фільварецького мостів.

Непорозумілися депутати на земельному питанні щодо припинення договору оренди землі на вул.Троїцька, 2а. Власник будівлі помер, а тепер його дружина просить розірвати договір, аби не платити орендну плату. Проте депутат Гаврилюк заперечив, і депутатський корпус не набрав потрібної кількості голосів, щоб припинити оренду, бо деякі депутати просто пішли з сесійного засідання.

Депутат Слободян обурився щодо такої поведінки колеги і сказав, що поверне йому Біблію, яку дарував на початку каденції, щоб він мав змогу перечитати її ставитися до людей з розумінням.

 Юлія ДУЛІЧЕНКО. 


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.