Перейти на мобільну версію сайту


11.08.2017

ЗНОВУ ПРИЙШЛИ СТАВАТИ НА ГОРЛО

виконком10 серпня засідання виконкому обіцяло бути гарячим, хоча були абсолютно рядові питання. При вході зібралися на чиєсь замовлення люди з сувенірного ринку Старого міста, привели навіть дітей.

Майже сорок питань розглянули досить швидко. Зокрема члени виконкому дозволили провести демонтаж старих теплових мереж, які підлягають заміні на проспекті Грушевського і вулиці Тімірязєва, затвердили акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Здебільшого це сухі дерева, які несуть небезпеку для життя людини. Їх досить багато на вулиці Героїв Небесної сотні, 44. Швидше за все закінчився їхній вік, бо ж Черемушкам чимало років, тоді ж їх і озеленювали. Також багато дерев засохло на вул.Дружби народів, 2. Їх усіх видалять і за іншими адресами. Також погоджено влаштування «лежачих поліцейських» біля дитячого майданчика, на розі Лесі Українки і Драгоманова, Шевченка і Соборної (школа №8), Васильєва, 15 (філія ДЮСШ). Було озвучено спостереження з приводу того, де тільки зробиться ремонт дорожнього покриття, відразу починають ганяти на великій швидкості. Але попри все, дороги ремонтувати потрібно, як і встановлювати понижувачі швидкості, зокрема біля шкіл, дитсадків і в тих місцях, де багато пішоходів.

Члени виконкому затвердили рішення про розмір плати за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2017/2018 навчальний рік. Також погоджено проект рішення сесії міської ради «Про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2017 року». Як повідомила начальник фінансового управління Оксана Гут, за вищезазначений період до міської казни надійшло 476 035,9 тис. грн. 65,5% з цієї суми – це офіційні трансферти, 4,1% – власні надходження спеціального фонду, 30,4% – власні надходження загального фонду. Найвагомішими джерелами поповнення загального фонду міського бюджету є ПДФО, плата за землю, акцизний податок та єдиний податок. 

Виконком затвердив схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вулиці Довгій, з південно-західної сторони Новопланівського мосту. У ці споруди мають переїхати підприємці, які здійснювали тимчасову діяльність біля колишнього райунівермагу. А на цьому місці мають відбудовувати історичну спадщину. На Довгій планують збудувати також громадський туалет.

Ажіотаж розгорівся навколо 35 питання про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул.Старобульварна, біля будинку №8. Ще 2013 р. було звернення мешканців Старого міста про створення тут продуктового ринку. Було погоджено паспорт прив’язки, але запрацював не продуктовий ринок, а сувенірний, і вже коли 17 листопада 2016 р. потрібно було поновити паспорти прив’язки, в рішення внесли ще один пункт про дотримання цільового призначення. Цього не було зроблено, тому нині виникло питання, або знести тимчасові споруди, або працювати в правовому полі над зміною цільового призначення. Напевне, люди цього вперто не хочуть робити, або не розуміють. Можливо, одне й друге разом.

Хоча підприємця теж можна зрозуміти, був задум на одне, але воно не пішло, і вирішили перепрофілюватися. При цьому всіх навколо звинувачують у своїх бідах. Але потрібно розуміти, що бізнес – це ризик, і людина знала, на що йде. Потрібно було скласти бізнес-план, промоніторити потреби району, а потім вкладати кошти. А то виходить, що спочатку вклав гроші, потім подумав, а тепер всі навколо винні.

– Старе місто почало стрімко розвиватися, – зазначив депутат Валерій Слободян, – тому потрібно розвивати міську інфраструктуру не лише для туристів, але й для кам’янчан, які тут живуть і ще будуть оселятися, бо тут будується житло.


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.