Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

ЗНО-2016. ОСНОВНІ МОМЕНТИ

У 2016 році випускників загальноосвітніх навчальних закладів чекає невелика кількість нововведень. Цьогоріч реєстрація на ЗНО триває трохи більше місяця - з 1 лютого до 4 березня включно.

Попри незмінну кількість предметів (чотири), які може здати кожен абітурієнт, кількість обов’язкових для здачі предметів збільшилася до двох. Як і минулого року, результати ЗНО з української мови та літератури будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації. Як ДПА буде зараховуватися результати з математики або історії України (на вибір абітурієнта).

Цьогоріч передбачений лише один (базовий) рівень тестів з математики і української мови та літератури.
Якщо ви плануєте вступати до вишу, маєте реєструватися на ЗНО, оскільки у 2016 році ДПА з двох предметів (українська мова та література; історія України або математика) проходитиме саме у формі ЗНО. Окрім результату в 200-бальній шкалі, оцінка з предметів, які зараховуються як ДПА, виставлятиметься в 12-бальній шкалі.

Для того, щоб визначитися із переліком предметів для ЗНО, абітурієнту необхідно ознайомитися з Правилами прийому до тих вищих навчальних закладів, куди він планує подавати документи. Перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на кожну зі спеціальностей та мінімальний прохідний бал із таких предметів кожен виш визначає самостійно.

Як і минулого року, цьогоріч під час визначення результатів ЗНО буде застосовуватися методологія, яка передбачає встановлення порогу «склав/не склав» для кожного предмету тесту. Таким чином мінімальний рейтинговий бал учасників, які склали ЗНО, буде 100 балів. Однак, вищі навчальні заклади мають право підвищити мінімальний бал із певних предметів для прийняття документів.

Якщо випускник не зареєструється на ЗНО з української мови та літератури він не матиме можливість здати ДПА в загальноосвітній школі, адже підсумкова атестація проводиться виключно у формі ЗНО.

УЦОЯО визначено дати проведення тестування як з основної, так і додаткової сесій. Адресу пункту тестування, де проходитимете ЗНО, можна дізнатися, зайшовши на власну інформаційну сторінку на сайті УЦОЯО (використовуючи номер Сертифіката та пін-код, вказаний у ньому).

Теги: ЗНО-2016

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.