Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2020

ЖИВУ ЗА ТАКИМ ПРИНЦИПОМ: «СКАЗАВ – ЗРОБИ!»

ювілейВона все життя в русі. Не уявляє себе без спілкування з людьми, а її невичерпній енергії молодим можна тільки позаздрити. 80-річний ювілей відзначала жителька с.Ходоровці Бахталовська Тетяна Миколаївна.

Як каже голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник: «Це жінка-легенда, яка і до сьогодні веде активний спосіб життя. Чесна, порядна, чиста. Людина, яка є взірцем для кількох поколінь». Такими словами Тетяну Миколаївну характеризували всі, хто вітав 22 січня ювілярку. Серед них голова громади Михайло Желізник, староста сс.Ходоровці і Островчани Наталія Надюк, заступник голови Колибаївської ОТГ Дмитро Довганюк та керівник ПП «Авант-Агро» Андрій Ванат. Вони вручили ювілярці подарунки та вітальну адресу. 

За словами самої Тетяни Миколаївни, вона пройшла прекрасний життєвий шлях, насичений подіями і зустрічами з різними людьми. Від того і щаслива, що має багату біографію. Хоча працювала лише в двох установах. По закінченні педагогічного інституту ім.Затонського – в Ходоровецькій школі, і потім 15 років керувала громадою того ж села. Жила і працювала в задоволення і ніколи не шкодувала про все, що робила. Коли викладала філологічні дисципліни в школі, була дуже прив’язана до своїх учнів. Каже, що пам’ятає кожного з них, тому що не просто вчила їх, а жила їхнім життям, знала проблеми і завжди була готова протягнути руку допомоги. Можливо саме тому, якогось разу після концерту, організованого нею, її вихованці сказали, що хочуть взяти свою вчительку на руки і понести навколо школи. Такі слова характеризують всю суть цієї жінки. Говорячи про це, вона стає сентиментальною, з сльозами на очах.

Також Тетяна Миколаївна говорить, що вважає себе людиною системи. Коли їй запропонували бути головою сільської ради трохи боялася, що не справиться, адже це величезна відповідальність. Та тепер вона каже, що їй не соромно підійти до кожної хати. А сама робота лише загартувала її характер. Визначила життєву мету.

Щоб краще розбиратися в сільському господарстві, Тетяна Бахталовська вивчилася і на зоотехніка. За її словами, це була необхідність в роботі так саме як і водіння транспортом. Водійський стаж Тетяни Миколаївни нараховує 50 років. Можна впевнено сказати що необхідно було по роботі, Тетяна Миколаївна намагалася осягнути.
Абсолютна пунктуальність – це теж про неї. Ювілярка вважає, що ця риса характеру говорить, насамперед, про порядність, без якої неможлива робота будь-якого керівника. Ну і від колективу так саме. Як каже сама Тетяна Миколаївна, з колективами їй завжди везло. Оточували люди, які справно робили спільну роботу, були відданим своїй справі, щирими і добрими. Саме тому про них всіх вона говорить з великою повагою, як і про керівників, з якими довелося працювати. А ще постійна зайнятість не заважала їй ніколи бути люблячою дружиною і мамою. Виховала двох синів, має 3 внуки та 5 правнуків. Як вона сама говорить, що їй є чого їх навчити, поділитися досвідом. І на сьогодні на будь-яке запрошення попрацювати разом чи залучитися до гарних справ, Тетяна Бахталовська погоджується не задумуючись. Для неї немає жодних вікових обмежень, як і для почуття гумору. Такою вона є, наша січнева ювілярка.

Теги: ювілеї, Тетяна Бахталовська, жінка-легенда

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.