Перейти на мобільну версію сайту


15.12.2017

ЗАХИСТ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ З «RUDYK&PARTNERS»

рудик-2Багато працювати й мати достойну репутацію – ось головні принципи роботи юридичної компанії «RUDYK&PARTNERS», засновниками якої є сім’я Рудиків. Трохи більше місяця тому компанія-початківець з’явилася на теренах Кам’янеччини. Та новачками у юриспруденції засновників назвати важко: за їхніми плечима чималий досвід роботи, а ще – вдячні відгуки клієнтів, більшість з яких агровиробники. 

Звідки з’явилася ідея створити юридичну компанію та чому саме аграрний напрямок – про це напередодні професійного свята Дня адвокатури «КЛЮЧ» поспілкувався з адвокатами Вадимом та Наталією Рудик.

Перш, ніж зайнятися сімейною справою, подружжя спробувало свої сили на державній роботі: Вадим закінчив Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого, впродовж п’яти років працював у Службі безпеки України, а, звільнившись, зайнявся юридичною практикою, був заступником директора ТОВ «Агросолюшнс». Наталія за фахом також юрист, працювала юристконсультом та кадровиком у місцевій райдержадміністрації. Із різницею в 2 місяці подружжя отримало в 2012 році свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

За п’ять років роботи за які лишень справи не бралися – адміністративні, господарські, кримінальні, та зрештою основний вибір залишився за аграрними.

– Напевне, цьому посприяла робота в «Агросолюшинсі», – каже Вадим Рудик. – За час адвокатської діяльності ми реалізували чимало успішних проектів, більшість з яких стосувалася саме сфери сільського господарства. І вже сьогодні маємо постійних партнерів, зокрема СТОВ «Гуменецьке», ТОВ «УА ТГ», ТОВ «УАДЕФІ Україна», СТОВ «АФ «Нефедівське», ТОВ «Нове життя», ТОВ «Індіго Групп», ФОП Черній. Надаємо правову допомогу і сільським радам району, серед партнерів маємо Грушківську сільську раду.

– Ми не «кабінетні» адвокати, – віджартовується. – В автівці вожу гумові чоботи, без проблем виїжджаю на поле, спілкуюся з пайовиками. Максимальний комфорт для клієнтів – це приємний бонус від нашої компанії.

Наразі «RUDYK&PARTNERS» – єдина юридична компанія на Кам’янеччині, яка спеціалізується на наданні правової допомоги агробізнесу. У межах цієї послуги адвокати забезпечують повний супровід господарської діяльності агропідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб – підприємців аграріїв. Допомагають у розробці системи захисту бізнесу, антирейдерстві, забезпечують представництво інтересів клієнта в будь-яких інстанціях.

Вадим Рудик – керуючий партнер фірми, а його дружина Наталія – старший партнер. Спільними зусиллями вони працюють на результат і дбають про репутацію.

– Ми ніколи не сидимо на місці, активні по життю, займаємося спортом, відвідуємо різні виставки та семінари, постійно навчаємося, – зізнається Наталія Рудик. – В українському законодавстві відбуваються постійні зміни, мінлива і система оподаткування та власне судова практика, тож потрібно завжди бути в курсі останніх новин. Нашим клієнтам не обов’язково відслідковувати, що змінилося в тому чи іншому кодексі, про це дбаємо ми.

Такий підхід до справи вражає, тож не дивно, що географія клієнтів юридичної компанії «RUDYK&PARTNERS» постійно розширюється: окрім Кам’янець-По­дільського, Дунаєвецького, Новоушицького та Сокирянського районів, подружжя налагоджує зв’язки з аграріями сусідніх Вінницької та Тернопільської областей.

– Ми готові виходити на новий рівень, розвиватися і навчатися, адже саморозвиток – це запорука успіху, – в один голос стверджує подружжя Рудиків. – І наші клієнти в цьому переконалися.

Знати і розуміти, що хтось підставить тобі надійне плече – надзвичайно важливо, особливо, якщо це стосується бізнесу. Хочеться стабільності і впевненості в завтрашньому дні. Юридична компанія «RUDYK&PARTNERS» може це гарантувати.


Теги: з аграіїв в юристи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.