Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

ЗА ЗНАННЯМИ - ДО ПОДАТКОВОГО

Триває вступна кампанія у Кам’янець-Подільському відділенні Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. Нових абітурієнтів приймає престижний навчальний заклад України.

Про переваги вступу у коледж розповідає його директор, кандидат економічних наук, доцент Вадим Савчук.податковий коледж
- Наш коледж - один із наймолодших навчальних закладів Кам’янця-Подільського, - каже Вадим Анатолійович, - та після його закінчення випускники можуть здобувати вищу освіту в центральному офісі Національного університету ДПСУ (м. Ірпінь), Кам’янець-Подільській, Вінницькій, Сторожинецькій філіях університету: їх зараховують на третій курс філії на підставі внутрішнього рейтингового балу, оскільки відділення - це структурний підрозділ університету, і в такий споссіб реалізується принцип ступеневої підготовки кадрів.

Відповідно до затверджених Правил прийому в 2015 році до коледжу на базі дев’яти класів набираємо групи за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» та «Правознавство». Вступники до коледжу на базі дев’яти класів складатимуть такі вступні випробування: за економічним напрямом - з предметів «Українська мова» (диктант), «Математика» (письмово), за правознавчим напрямом - «Українська мова» податковий коледж(диктант), «Історія України» (письмово). Прийом на навчання до коледжу проводиться шляхом відбору учнів загальноосвітніх шкіл за результатами вступних іспитів.

- Цьогоріч досить складною виявилася ситуація із дипломами, які не видавали вчасно. Ваш заклад вона теж торкнулася?

- На жаль. 26 червня під час проведення урочистих заходів з нагоди випуску ми вручали випускникам лише атестати про повну загальну середню освіту, додатки до атестатів та додатки до дипломів молодшого спеціаліста. Це пов’язано з тим, що цьогоріч, відповідно до ст.7 Закону України «Про вищу освіту», змінився порядок замовлення та видачі дипломів про вищу освіту. Якщо раніше дипломи замовлялися централізовано через ДП «Інфоресурс», то наразі вищі навчальні заклади самостійно виготовляють та видають дипломи про освіту. Однак диплом не буде дійсний, якщо випускнику не буде присвоєно в Єдиній державній електронній базі з питань освіти порядковий номер. Затримка видачі дипломів носить технічний характер. Ми зробили все можливе, аби до кінця цього тижня наші випускники отримали омріяні дипломи.

Подібна ситуація склалася у багатьох вишах України, а тому Міністерство освіти і науки України своїм листом дозволило навчальним закладам здійснювати прийом документів у вступників-бакалаврів без надання диплому.податковий коледж
 
- Рівень знань студентів а, відповідно, і престиж закладу, так би мовити, вимірюється участю й перемогами в олімпіадах та конкурсах різних рівнів. Якими здобутками в цьому напрямку можуть похвалитися Ваші студенти?

- Студенти коледжу є неодноразовими переможцями міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Ось, у березні цього року проходили обласні предметні олімпіади серед студентів коледжів, технікумів області. Студенти-податківці отримали такі результати: ІІ-ІІІ місце - в V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді ім.Т.Шевченка; ІІ місце - в ХV Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика; ІІІ місце - з основ інформатики; І та ІІ місця - з математики. Загалом команда нашого відділення посіла ІІ місце серед усіх ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області!

- У Вас навчаються студенти із Хмельниччини чи й інших регіонів країни?

- Географія студентського колективу досить широка: від Закарпаття до Вінниці та Хмельницького, від Києва до Одеси. Студенти коледжу мають можливість користуватися всім майном і обладнанням, що є в університеті. Зокрема, аудиторним і бібліотечним фондами, комп’ютерними класами, брати участь у роботі студентського наукового товариства, органах студентського самоврядування тощо.

- А як проходить найактивніший період дозвілля?

- У позаурочний час разом із кураторами груп наших студентів можна зустріти в боулінг-клубі, на дискотеці, в кінотеатрі, на концертах зірок сучасної української естради, у КВК, дитячих будинках, будинках людей похилого віку, податковий коледжМЕНЦУМі, у волонтерських групах. Вони є постійними учасниками різноманітних міських заходів, благодійних акцій тощо.

У нас успішно працюють два танцювальні колективи - сучасного («Бріджес») та народного («Барвінок») танцю. Успішною є команда КВК «Ратунда». Ми працюємо заради дітей, аби вони могли не лише здобути грунтовні знання, а й бути успішними в житті.

З 10 до 24 липня працюватимуть відбіркові комісії відділення коледжу та філії Національного університету ДПС України. Тому, якщо ви хочете навчатися в одному з найпрестижніших вузів Поділля, приходьте, ми чекаємо на вас у відбірковій комісії щоденно, з 9:00 до 17:00.

Теги: податковий коледж, Вадим Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.