Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2019

ЗА ЗАКЛИКИ – ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ТЕС5 січня генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук особисто провів екскурсію для усіх хто бажав на новозбудованій теплоелектростанції, що на вулиці Крип’якевича. Запрошення було розіслане понад півтора тисячі активістів нашого міста. Потреба в такій екскурсії виникла через поширення в соцмережах неправдивої інформації щодо шкідливих викидів в атмосферу з ТЕС. Крім того був заклик про те, щоб йти в наступ на електростанцію і трощити її. Цими агресорами вже займається служба безпеки України. Їй вже вдалося встановити особу яка такі заклики щодо стратегічно важливих об’єктів поширює. Ця особа перебуває на заробітках за кордоном, нею тепер займається Інтерпол.

Що стосується місцевих активістів, то вони не побажали на власні очі пересвідчитися у безпечній роботі ТЕС.

Валерій Григорович показав усі етапи виробництва теплової та електричної енергії, особливості технологічного циклу роботи надсучасного устаткування та види сировини, які використовуються на виробництві. А також похвалився новою електростанцією, яка незабаром запрацює на ТЕС і забезпечуватиме гарячою водою центр міста.

На теплоелектростанції запевнили, що вона працює лише на дерев’яній щепі і кукурудзяних качанах. Вдень тут спалюють до 70-80 тонн цієї сировини.

А ось експертний звіт «Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «Гідропроектреконструкція» про оцінку впливу на навколишнє середовище: рахунок розсіювання забрунюючих речовин в атмосферному повітрі показав, що підсумок максимальних приземних концентрацій не перевищує допустимий рівень.

Отже ТЕС жодної небезпеки для навколишнього середовища та кам’янчан не несе.

Тепер за неправдиву інформацію та заклики до трощення хтось має відповісти за законом. Можливо це покарання людина проведе за гратами.


Теги: ТЕС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.