Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

ЗА ЗАЧИНЕНИМИ ДВЕРИМА

колегіяТак можна охарактеризувати колегію РДА, яка відбулася 27 липня. На засідання, куди не запросили ані журналістів, ані сільских голів, розглядалися питання «Про виконання районного, селищного та сільських бюджетів за I півріччя 2017 року» та «Про готовність закладів освіти району до роботи у 2017-2018 навчальному році».

Напевне, не такі вже й важливі доповіді, що не потрібно було їх донести до сільських очільників. Із офіційного сайту РДА стало відомо, що присутніх (а це всі керівники служб та підрозділів райдержадміністрації) про стан справ проінформували Олександр Федик та Олена Пронозюк.

За словами головного фінансиста району, за І півріччя 2017 р. до загального фонду зведеного бюджету (без врахування ОТГ) надійшло 269 753,6 тис. грн доходів (з міжбюджетними трансфертами). Основним джерелом наповнення районної скарбниці залишається податок на доходи фізичних осіб. Значні втрати відбуваються у зв’язку з низьким рівнем оплати праці. Другим вагомим джерелом доходної частини є плата за землю. В першому півріччі надійшло податку в загальній сумі 7414,5 тис. грн. Досить мізерними, як і в попередньому році, є надходження туристичного збору – 5,3 тис. грн, і це при тому, що в туристичний сезон місця проживання заповнені на 100%. По рентній платі за надра місцевого значення надходження також незначні – 91,8 тис. грн.

Позитивним фактором у наповненні місцевих бюджетів є значна сума надходжень адмінзбору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 217,3 тис. грн та збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – 36,7 тис. грн.

Хоч бюджет району виконаний, проте залишається проблемною значна сума податкового боргу.

Про готовність закладів освіти району до роботи у 2017-2018 навчальному році розповіла начальник відділу освіти РДА Олена Пронозюк. Упродовж цього року за зекономлені кошти освітньої субвенції в 1 251,3 тис. грн впроваджуються заходи, спрямовані на розвиток закладів освіти. Зокрема проводиться добудова харчоблоку та внутрішнього туалету Чабанівського НВК (487,5 тис. грн), демонтаж димохідної труби Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (60 тис. грн), ремонт спортивної зали Заліської-1 ЗОШ I-III ст. (67,7 тис. грн), фінансування районної програми «Шкільний автобус» (636,1 тис. грн). Добігають до завершення роботи з реконструкції існуючих складів під котельню на твердому паливі в Слобідко-Рихтівській ЗОШ І-ІІІ ст. Розпочато будівництво теплогенераторної котельні та влаштування системи опалення Панівецької ЗОШ I-II ст. Тривають роботи з капітального ремонту системи водопостачання Кадиєвецької школи.


Теги: колегія РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.