Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ЗА РІК ВІДЗВІТУВАЛИ, ПРОГРАМИ ПРИЙНЯЛИ

сесія2 лютого відбулося засідання 30-ої сесії Гуменецької сільської ради 7-го скликання, під час якого сільські обранці розглянули низку важливих питань. 

У першу чергу, заслухали звіт сільського голови Інни Абдулкадирової про роботу Гуменецької сільської ради за 2017 рік. Протягом минулого року в об’єднаній громаді було зроблено чимало важливих кроків для її розвитку. Найбільше коштів отримала освітня галузь – у всіх навчальних закладах громади замінено вікна на металопластикові, проведено капітальні та поточні ремонти. Головний фінансист громади Леся Дубчак прозвітувала про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за минулий рік.

Депутати внесли зміни до Програми зайнятості населення та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Також затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2021 рр. У зв’язку зі змінами в законодавстві, які передбачають з січня 2018 року штрафи у випадку несортування сміття, народні обранці обговорили можливість закупівлі та встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття у населених пунктах громади. 

Завердили програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2018-2020 рр., а також програму підтримки громадських формувань на території сільської ради. Крім цього, розглянули декілька питань комунального характеру та низку земельних.

На адресу голови Гуменецької ОТГ Інни Абдулкадирової надійшов лист від жителів с.Вербка, який депутати розглянули під час засідання чергової сесії сільської ради. У ньому зокрема йдеться: «Ми, жителі с.Вербка, просимо Вас вплинути на керівництво ПАТ «Подільські товтри» щодо зменшення буро-вибухових робіт, які проводяться на вказаному підприємстві. Під час проведення буро-вибухових робіт наші житлові та господарські будівлі зазнають руйнувань. 

У разі не зменшення ПАТ «Подільські товтри» вибухових робіт, ми будемо змушені звертатись у вищі інстанції та пікетувати проведення вибухових робіт». Під зверненням свої підписи поставили 70 вербівчан.

Депутати прийняли рішення створити комісію, яка би мала можливість бути присутньою під час проведення буро-вибухових робіт на згаданому підприємстві. Подібна ситуація свого часу була із мешканями села Привороття Друге, поблизу якого також розташований кар’єр. Керівництво підприємства після численних пікетів приворотчан зменшило потужність вибухів і зробило все можливе, аби відносини між кар’єром та селянами було добросусідськими, навіть профінансували роботи з буріння свердловини для потреб мешканців села.

Як згодом повідомив староста села Вербка Анатолій Мазур, керівництво ПАТ «Подільські товтри» також пішло назустріч вербівчанам та зменшило потужність вибухових робіт. 

– Я мав розмову з в.о. директором ПАТ «Подільські товтри» Анатолієм Соколюком, – зазначив Анатолій Васильович. – Він запевнив, що потужність вибухів буде зменшено вдвічі. Повірте, люди не мають наміру заважати кар’єру працювати, адже він дає робочі місця, але їм не хочеться, аби підприємство створювало дискомфотні умови проживання. Думаю, в цій ситуації ми швидко зможемо порозумітися.

Під час засідання сесії сільської ради виконали і приємну місію: сільському голові Інні Абдулкадировій вручили орден «За розвиток української державності» від загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці».


Теги: сесія Гуменецької сільради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.