Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2019

ЗА БЮДЖЕТ – ОДНОГОЛОСНО

сесіяУ понеділок, 23 грудня, відбулася остання в цьому році сесія міської ради, на яку виносилося лише 12 питань. Основним з яких було затвердження бюджету-2020.

Проте першим розглядалося останнє питання порядку денного від Духов­ної Ради міста до Президента і Верховної Ради щодо внесення поправок від релігійної спільноти до законопроекту №0931. У ньому йдеться про збереження міжконфесійної злагоди та поваги. Тому депутатський корпус вирішив направити звернення до Президента та Верховної Ради, адже Кам’янець-Подільський здавна відомий як місто багатьох народів, релігій та культур, які живуть у взаємному мирі та гармонії. Духовна рада просить, щоб було враховано зауваження Всеукраїнської Ради Церков задля недопущення звуження обсягу конституційних прав і свобод громадян, зокрема поправку «що не є дискримінацією дія чи бездіяльність особи або груп осіб при реалізації своїх прав на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду і віросповідання».

Потім учні навчально-виховного комплексу з центром реабілітації для слабозорих дітей підняли настрій депутатам своїм святковим співом. Також зі святами привітали єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський та настоятель церкви св.ап. Петра і Павла протоієрей Олександр Цісар. 

А потім почалося… Незважаючи на те, що усі питання вивчалися на профільних комісіях та депутати мали змогу в електронному вигляді ознайомитися з проєктами рішень, проте змусили директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майю Гурську доповідати з питання «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янеця-Подільського на 2020 рік». Але її не слухали, а позіхали, бо ознайомлення під час сесійного засідання зайняло майже півтора години часу.

І вже коли почалося обговорення, то в сесійній залі краще б встановили ринг, бо вже набридли дешеві політичні ігри на публіку.

Та попри все депутати затвердили низку програм на наступний рік щодо соціально-економічного і культурного розвитку міста і питань медицини – придбання комп’ютерної техніки, забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет ліками, фінансова підтримка комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я, тощо.

Також був погоджений остаточний перелік об’єктів для фінансування в рамках Громадського бюджету. Нагадаємо, що це п’ять пропозицій від мешканців, на які передбачено майже 2 млн грн. Відповідаючи на запитання депутатів, міський голова Михайло Сімашкевич розповів, що в бюджет уже закладено кошти для доставки на навчання дітей з обмеженими можливостями, більше того – напрацьовано маршрут і виділено окремий спеціалізований автобус. Також, обговорюючи бюджет, було наголошено, що в казні передбачені гроші на заробітну плату для всіх працівників бюджетних установ на цілий рік та надбавку за престижність для вчителів. Доповідаючи, начальник фінансового управління Оксана Гут повідомила гарну новину – про те, що буквально місту виділено додаткову медичну субвенцію в сумі 681,6 млн грн на заробітну плату й лікування хворих на цукровий діабет.

Ще раз порушувалося питання щодо будівництва обіцяних хмельницьким забудовником спортивних залів для дітей, які займаються спортом. Знову було запрошено інвестора будівництва житлового комплексу на території міського стадіону, там де були ребра «Льодової арени». У перерві між засіданням спортивна спільнота, депутатська комісія, створена розпорядженням міського голови, та забудовник, вели подальші перемовини аби дійти спільної мови.

Отже, останню в цьому році сесію проведено – депутати прийняли бюджет 2020 року. У ньому передбачено багато важливих питань для розвитку міста. Вдалося закласти заробітну плату для всіх працівників бюджетних установ на цілий рік, надбавку за престижність для вчителів, про що останнім часом було багато розмов, комунальні платежі, ремонти доріг і тротуарів, оздоровлення дітей та багато іншого.

Також депутати вирішили звернутися до Хмельницької облдержадміністрації з проханням не допускати закриття обласного дитячого спеціалізованого санаторію, а точніше – відтермінувати закриття закладу на 1 рік. Депутати зобов’язалися напрацювати пропозиції щодо його подальшого функціонування.

На завершення дивною була й поведінка одіозної міської персони Майї Василівни, яка зазвичай намагається зірвати пленарне засідання, а тут раптом стала на захист місцевих урядовців.


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.