Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2020

З ТУРБОТОЮ ПРО НЕЗАХИЩЕНИХ

ОбідиНещодавно в нашому мiсті було створено благодiйний фонд «Кам’я­нчанин», який вже показав результати своєї роботи шляхом реалізації соціально орієнтованих проєктів. Заснувала благодійний фонд молода сім’я Миколи та Надії Мельників. Основна мета фонду – благодійна діяльності в інтересах суспільства та розвитку нашого міста. 

– Я житель Кам’янця-Подільського, батько трьох дітей. Ми з дружиною Надією завжди підтримували благодійні акції в місті, а з часом створили фонд «Кам’янчанин». Я дуже хочу, щоб наше місто розвивалось та було соціально орієнтоване. Саме тому ми приділяємо багато уваги незахищеним верствам населення та їх підтримці через проєкти нашого фонду, – каже Микола Миколайович.

З 16 січня у Кам’янці-Подільському запрацював новий проєкт фонду «Безкоштовні обіди для потребуючих». Благодійному фонду «Кам’янчанин» разом із Миколою Мельником та Веронікою Терехівською вдалось зібрати необхідні продукти для приготування обідів. На благодійну ініціативу відгукнулися й кам’янчани, які допомагають зазвичай продуктами.

Допомогу в приготуванні обідів надають волонтери Тетяна Смоляк, Катерина Москалюк та Ірина Шатровська.

У нашому місті багато людей, які потребують допомоги, яким важко нині вижити. Тому такі пункти безкоштовного харчування дуже потрібні в різних районах міста. Ті, хто вже скористався безкоштовними обідами, щиро вдячні благодійникам за гарячі страви та їхні добрі серця. Волонтери також дають обіди з собою, щоб люди могли поділитися ними зі своїми рідними.

Цей проєкт й надалі працюватиме на постійній основі для підтримки людей, які опинились у важких життєвих обставинах. 

– Найближчим часом плануємо розширяти географію роздачі обідів, щоб охопити якомога більше районів та населення нашого міста. Жодних довідок для отримання обіду не потрібно, тому щочетверга за адресою вул. Лесі Українки, 98 о 14:00, ми раді чекаємо на відвідувачів. Щодня про нас дізнається все більше людей та кількість тих, хто потребує невпинно зростає, а з ними – необхідність залучення нових ресурсів. Тому з радістю приймемо підтримку від меценатів та спонсорів нашого міста, – розповідає Вероніка Терехівська.

З пропозиціями та за довідками можна звертатися за телефоном 098-788-11-96.


Теги: благодiйний фонд «Кам’янчанин» для незахищених

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.