Перейти на мобільну версію сайту


05.09.2014

З ТАКИХ ТРЕБА БРАТИ ПРИКЛАД

Укотре переконуюсь: якщо є бажання, людина може здійснити будь-які задуми, а якщо це ще й виважений керівник, то господарство, яким він опікується, лише процвітатиме. Голова ОСББ «Пушкінська-38» Наталія Якубовська яскравий тому приклад.
1 вересня дітлахи двору на вул.Пушкінська, 38, святкували не лише День Знань, а й символічне DSC_0149.JPGвідкриття дитячого майданчика. З колишньої захаращеної території з напіврозваленою гіркою не лишилося й сліду. Натомість тут сьогодні розташувався повноцінний дитячий майданчик, куди погратися приходять малюки з сусідніх дворів.
Ця краса зводилася в мене на очах упродовж всього літа. Спочатку з’явилась пісочниця, згодом - шведська стінка, гірка, гойдалка, столик з білочкою, дерев’яна машина. Обабіч - клумба з лебедями, вирізаними з шин. Одні елементи декору з’являлися, інші перефарбовувалися, одним словом робота кипіла.
- Під час чергових зборів ОСББ мешканці будинку вирішили, що потрібно довести до ладу майданчик для дітей, - розповідає Наталія Якубовська. - Діток у нас в дворі багато, а гратися їм немає де. Проект дитячого майданчика замовили у Володимира Кримського, який вчителює в навчально-виробничому комбінаті.
DSC_0195.JPGОдного дня він прийшов, зробив відповідні заміри, ми порадились, як і що краще розмістити - і почалася робота. Кожен допомагав чим міг.
Тільки проектант прилаштовував черговий елемент композиції, як голова ОСББ бралася за пензлики й давала життя черговому саморобному витвору. Глянеш на майданчик, ніби й нічого складного, практично все зроблене з простих матеріалів. Розумієш, що головне в цій справі бажання.
У День Знань на майданчику яблуку ніде було впасти. Для дітлахів влаштували справжнє свято з повітряними кульками та іграми. Було навіть фото на згадку. Моделями для пам’ятної фотосесії DSC_0174.JPGвиступили ті, заради яких і створювався цей проект - Олег, Діана і Даніл Кравецькі, Іван Рогожинський, Анастасія Шиманська, Сашко і Артем Демчуки, Ліза і Кароліна Якубовські, Вікторія Роженкова, Марійка Бура, Еріка Надзейка, Ліза Форкун, Аня Петелько, Сашко Яворський, Ліза Швець, Паша Коваль.
Такі приємні моменти надовго закарбуються в дитячих голівках, адже сьогодні дорослі зробили свято для них, посіявши в душах віру в добро, а завтра вони вони стануть дорослими й також захочуть, як колись для них, зробити добро для власних діток. Головне - перший крок у правильному напрямку, який, переконана, повернеться сторицею.

Теги: ОСББ "Пушкінська-38", Наталя Якубовська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.