Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2019

З ПОЛІКЛІНІКИ – У ВІДДІЛЕННЯ

стоматологіяЗ 13 листопада комунальне підприємство «Кам'янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» реорганізоване у стоматологічне відділення Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1. Чисельність відділення складає 35 працівників.

Завідувачем стоматологічного відділення призначено Наталію Боршуляк-Пастух, яка дала перелік лікарів та послуги, які вони надають. У стоматологічному відділенні здійснюють прийом лікарі-стоматологи хірурги Анатолій Костишин та Максим Гожик. Надаються послуги: видалення тимчасового зуба, видалення зуба складне, накладання швів на лунку після видалення зубів, складне видалення кореня, розкриття абсцессу, дренування, альвеолектомія, резекція капюшона, резекція верхівки кореня зуба, розтин абсцесу з наступним дренуванням.

Лікарі-стоматологи терапевти: Ігна Бородкіна, Максим Стахів, Юрій Дмитрюк, Катерина Демідчик, Наталія Боршуляк, Сергій Слинчук. Надаються послуги: лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, захворювань слизової облонки порожнин рота.

Лікарі-стоматологи дитячі: Тетяна Фурманчук, Світлана Борис. Надаються послуги: лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, захворювань слизової облонки порожнин рота, видалення молочного зуба.

Лікарі-стоматологи ортопеди: Іван Шевчук, Іванна Холошнецька, Вадим Синюк. Надаються послуги по протезуванню.

Лікар-стоматолог ортодонт – Геннадій Синявський. Надаються послуги: повний об'єм ортодонтичних послуг зі знімною та незнімною техніками.

Наталія Григорівна також інформувала про роботу відділення: «У першу чергу людина, що прийшла у стоматологічне відділення, повинна звернутися до реєстратури. Якщо у пацієнта є картка, він направляється до вільного на той час лікаря, якщо картка відсутня, її потрібно завести, представивши посвідчення особи. Якщо людина є пільговиком (перелік пільговиків вивішено біля реєстратури), то вона має представити паспорт, документ який засвідчує пільгу, та їх копії.

Якщо людина цілеспрямовано хоче потрапити до певного лікаря, ніхто не робитиме перешкод, аби перенаправити її до іншого спеціаліста. Якщо пацієнт не визначився із лікарем, йому можуть порадити того спеціаліста, який на даний час менше завантажений. На сьогодні пацієнти записуються на прийом безпосередньо у самого лікаря. Пацієнти із гострим болем будуть обслуговуватись позачергово.

Планується, що ургентна (невідкладна) допомога надаватиметься лікарями-стоматологами також у приймальному відділенні Кам'янець-Подільської міської лікарні цілодобово.

Хочу наголосити на змінах, які відбулися останнім часом у відділенні. Було зроблено косметичні ремонти у кабінетах, для кожного кабінету було закуплено і встановлено спеціальну установку для зберігання стерильних інструментів. Для покращення роботи також придбана компресорна установка, сухожарові шафи, багато сучасних дезінфікуючих засобів.

Також хочу звернути увагу громадян, що наше відділення – частина бюджетної установи, тож закупівля проводиться виключно сертифікованих матеріалів, які є дорожчими, ніж десь з рук, але гарантують зазначену якість. Матеріали різних цінових пропозицій, отже є можливість їх вибору на будь-яку кишеню». 


Теги: комунальне підприємство «Кам'янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.