Перейти на мобільну версію сайту


30.06.2017

З ПОДАТКАМИ ТА СТРАТЕГІЄЮ ВИЗНАЧИЛИСЯ

сесіяУ понеділок, 26 червня, відбулася 21-га сесія Гуменецької сільської ради 7-го скликання. Під час пленарного засідання депутати розглянули й затвердили низку актуальних питань, зокрема й чимало земельних.

Перш за все, сільські обранці затвердили стратегічний план розвитку Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади до 2020 року. Якою в перспективі бачать громаду мешканці покроково розписала робоча група на чолі з сільським головою Інною Абдулкадировою, до складу якої увійшли усі старости громади.

Переглянули й затвердили ставки місцевих податків та зборів на 2018 рік. Відтак ставка єдиного податку для платників І групи встановлена в розмірі 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року; ІІ групи – 10% від розміру мінімальної зарплати.

Податок на всі об’єкти житлової нерухомості встановили в розмірі 0,1% від розміру мінімалки за 1 кв.м (3,2 грн). Нежитлової нерухомості для юридичних осіб – 1%, для фізичних осіб – 0,02% від розміру мінімалки за 1 кв.м (32 грн та 0,64 грн відповідно).

Також було затверджено ставки земельного податку для фізичних та юридичних осіб по Гуменецькій сільській раді. Зокрема, земельні ділянки житлової забудови – 0,02%; земельні ділянки комерційного призначення – 2%; земельні ділянки громадського призначення, загального користування, для ведення садівництва, інші земельні ділянки; землі, що перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), землі зв’язку та землі природно-заповідного призначення – 1%; земельні ділянки під індивідуальне гаражне будівництво – 0,1%; землі промисловості, транспорту – 3%; землі сільськогосподарського призначення – 0,5%; земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено в розмірі 1% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Хмельницькій області для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва та під господарськими будівлями і дворами; земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів нормативну грошову оцінку яких проведено в розмірі – 0,5%.

Проголосували депутати за визначення опорного навчального закладу, яким став Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», та утворення його філій. Відтак було реорганізовано школи у селах Велике Залісся та Супрунківці (про це більш детально читайте на с.6).

Сектор містобудування та архітектури Гуменецької сільської ради перейменували у відділ та погодили відкриття ще одного відділу (сім’ї, дітей та молоді) у терцентрі соціального обслуговування.

Затвердили сільські депутати і Перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться в 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, йшла мова про фінансування поточних видатків, які не були передбачені державою в минулому році – це поточний ремонт вулиць. На нього сільська рада планує витратити 2 млн 304 тис. грн. Старости вже отримали доручення провести обстеження доріг та визначити, де необхідний поточний ямковий ремонт, а де ремонт із використанням щебеневого покриття. Трохи більше 4,5 млн грн зі спеціального фонду буде спрямовано на продовження робіт із реконструкції та відновлення очисних споруд у селищі Сахкамінь. Крім цього, Гуменецька сільська рада подала заявку на придбання спецтехніки, адже наразі гостро стоїть питання з придбанням екскаватора, такого необхідного для ремонту водопостачання в населених пунктах громади. Є сподівання, що держава виділить необхідні фінанси. На завершення народні обранці розглянули низку земельних питань.


Теги: сесія сільських рад, Гуменецька ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.