Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

З ОДЕСИ ПРИВЕЗЛИ КІР

кірЗгідно з оперативними даними МОЗ України, в Івано-Франківській та Одеській областях відзначається значне збільшення кількості випадків кору. Загалом захворювання на кір з початку 2017 р. зареєстровано в 15 регіонах України. За словами заступника міністра охорони здоров’я України Оксани Сивак, за станом на 15 червня в Україні було 735 випадків кору. Найбільша кількість – в Івано-Франківській області, де зафіксовано 392, 298 з них – у дітей. 

Другу сходинку у списку «лідерів» посідає Одеська область – 273 випадки, з них 187 – серед дітей.

Одеський кір приїхав і до Кам’янця. 4-річна дитина, яка прибула в наше місто, привезла цю дуже контагіозну інфекцію. У неї не було профілактичного щеплення, крім того, мала контакт ще з однією дитиною.

– На сьогодні в місті зареєстровано два випадки кору, – розповідає міський педіатр Тетяна Очеретенко. – Дитина має бути щеплена проти цієї хвороби 2 дозами вакцини – в 12 місяців та в 6 років. Специфічного лікування кору не існує, проте хворобі можна запобігти вакцинацією. Її симптомами є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювання й пронос. Часто це захворювання може ускладнюватися пневмонією та викликати ураження головного мозку. Наше місто 100% забезпечене вакциною. Не потрібно нехтувати й обов’язково прищепити своїх дітей.

– Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються кожні 5–6 років. Вони зареєстровані в 2001, 2006 та 2012 рр. У 2012 р. було зареєстровано 35 тис. випадків захворювання на кір та 3 смерті, – додає лікар епідеміолог Камянець-Подільського міськрайонного ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Креничний.


Теги: кір, попередження

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.