Перейти на мобільну версію сайту


25.08.2017

З ЛЕНІНА ЗЛІПЛЯТЬ ЗАСТУПНИКІВ МІСТА

ленін22 серпня пройшло засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва і архітектури.

Першим розглянули питання щодо ринку. Колись давно мешканці Старого міста зверталися з приводу облаштування на їхній території продуктового ринку, але він виявився нецікавим для підприємців, бо не дуже бійке місце для торгівлі продовольчими товарами. І якось само собою там виросло ще одне сувенірне містечко. 10 серпня було рішення виконкому про демонтаж тимчасових споруд, які не відповідають функціональному призначенню. На комісії довго шукали правильне рішення і вирішили дати дозвіл на зміну цільового призначення з умовою при потребі дати можливість розміщувати там продуктову групу. Але підприємець Белінська пояснила, що вона вже намагалася затягнути туди промислову групу, та це було нерентабельно.

Члени комісії погодилися дати можливість встановити батут у міському парку, а біля річки просять встановити в готельному комплексі споруди етнічного музею. Вирішили дозволити з умовою стилізованих будівель.

Також мова йшла про ринок на мікрорайоні Жовтневий. Незабаром його мають здати в експлуатацію і тому тимчасові споруди, які були встановлені там на алеї біля зони відпочинку, мають бути прибрані. Але насамперед буде зустріч із тамтешніми підприємцями, з якими переселення обговорять. Вже є схема розміщення на ринку тимчасових споруд, а також підприємці зможуть при бажанні перейти в новозбудоване приміщення. Однозначне рішення лише про демонтаж кіосків, жодного там не залишиться. На їхньому місці буде облаштовано зону відпочинку з лавочками.

На засіданні обговорювалося питання встановлення в місті пам’ятників. Вже не один рік оголошуються конкурси, але участі в них брати не дуже поспішають. За словами архітектора міста Ігоря Пиріжка, в нашому місті є талановиті скульптори, які й самі можуть розробити макети пам’ятників. На разі мова йде про встановлення пам’ятника «Заступникам і покровителям міста» на місці стели 50-річчя СРСР. Його планують зробити з переплавленого вождя пролетаріату Леніна, який зберігається в комунальному підприємстві. Біля «Укрсоцбанку» може з’явитися пам’ятник засновникам міста Князям Коріатовичам. Свого часу на пам’ятник литовці обіцяли дати гроші, але як буде тепер невідомо. А от на постаменті, де стояв дідусь Ленін, планується встановити пам’ятник місцевому самоврядуванню.


Теги: засідання комісії, міська рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.