Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ЄВРЕЇ ПРОТИ ПЕТЛЮРИ

сесія м-р6 лютого пройшла 50-та сесія міської ради. На порядку денному було близько 200 питань. Від самого початку ніяк не могли втрясти порядок денний, якось дивно, але на це йде чимало часу.

Депутати затвердили звіти комунальних підприємств «Житловик», «Добробут», «Муніципальна поліція», а також погодили звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності за 2017 рік. Підтримали й звіти про виконання програм «Розвитку та підтримки науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста за 2017 рік» та «Харчування дітей на 2017 рік». Без ентузіазму переглянули нудний ролик про роботу МАН. 

Проголосували депутати і за звернення до Хмельницької обласної ради та Хмельницької ОДА щодо виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ще одне звернення буде направлене до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра з приводу клопотання про відзначення на державному рівні 100-річчя Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яке він відзначатиме цього року. Депутат Анатолій Качуровський запропонував також клопотати про нагородження закладу орденом Ярослава Мудрого.

Майже одноголосно депутатський корпус проголосував за присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин міста» Симону Петлюрі та перейменування на його честь вулиці Уральської. З приводу цього обурився депутат Микола Розбам. Він заявив, що 1919 році в Проскурові були масові розстріли євреїв і є свідчення в СБУ про те, що активну участь у цьому брав Симон Петлюра. Тому благодійний фонд «Хесед-Бешт» звернувся до сесії про те, що земляцтво Нью-Йорка, Франції, Ізраїлю проти того, щоб вбивцю людей так вшановували. У разі, якщо сесія ухвалить таке рішення, міжнародна спільнота звертатиметься до суду. Не зрозуміло, навіщо шукати ключки на голову і підбурювати людей, які мешкають на вулиці Уральській та єврейську спільноту?

Що стосується земельних питань, то депутати не дали дозволи на розроблення проекту землеустрою на вул.Розвадовського і просп.Грушевського КП «Міськтепловоденергія» для будівництва житла для їхніх працівників. Також не дали дозвіл на земельні ділянки під будівництво гаражів учасникам АТО, адже ці ділянки ще раніше були виділені і вільних на просп.Грушевського вже немає.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.