Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

Є СПРАВЖНІЙ ГОСПОДАР

тсоу14 червня на базі Кам’янець-По­дільсь­­кої автомобільної школи Товариства сприяння обороні України відбулася зустріч з Рівненською обласною організацією ТСОУ для обміну досвідом.

– До цього 6 червня голова всеукраїнського ТСОУ Сергій Кошин зустрічався з керівним складом Хмельницької обласної організації ТСОУ. Під час зустрічі обговорювали наболілі питання щодо подальшої життєдіяльності організації, – розповідає голова обласної організації Петро Шубін. – І зокрема, військо-патріотичного виховання молоді – членів товариства, а також дуже важливе питання – підготовка водіїв як для народного господарства, так і для Збройних сил України. Якщо по першому питанню все більш-менш зрозуміло і справа рухається, то по другому питанню було укладено меморандум між Міністерством оборони і нашим товариством. Ми очікуємо на позитивний результат вирішення цього питання. Раніше за рахунок держави йшла підготовка водіїв транспортних засобів для Збройних сил України, але на сьогодні це питання поки що не вирішене. Сергій Мефодійович мав можливість ознайомитися з роботою Хмельницької обласної організації, оглянув обласний спортивно-технічний клуб, автошколу.

Оглянувши базу кам’янецької автошколи ТСОУ, гості були приємно вражені. Зокрема, будівлею в якій нині знаходиться сучасна база, де проводиться якісна підготовка водіїв. Школа має три навчальні лабораторії та 12 класів одночасної підготовки кандидатів у водії по 30 осіб. Також є клас автотренажерів з п’ятьма тренажерами. Школа має один вдосконалений комп’ютерний клас, де курсанти можуть підготуватися до іспитів. Крім того, вона має власну бібліотеку з хорошим книжковим фондом, клас охорони праці і медичної підготовки. Автошкола нараховує близько 30 автомобілів для підготовки та перепідготовки водіїв. Також на балансі рахується свій автодром, він єдиний на всю область. Його площа становить 6 га. Його утримання складає близько 200 тис. грн на рік. На ньому є учбова лінія легкових автомобілів та три лінії вантажних.

– Усе придбано за власні надходження від наполегливої праці всього колективу, – розповідає директор автошколи Володимир Демченко. – У нас працює шість штатних викладачів, 17 майстрів виробничого навчання водінню та шість осіб адміністрації. За рік ми готуємо більше тисячі водіїв, щодня в автошколі займаються навчальні групи. 

Оглянувши все, що має наша автошкола, гості чи не в один голос заявили: «Видно, що тут є справжній господар», а також відзначили, що в Кам’янці найдешевше навчатися на водія. Гості скаржилися на конкуренцію в їхньому регіоні, на що Володимир Миколайович відповів: «У Кам’янець-Подільському регіоні конкуренції немає!».

Слід зазначити, що територія автошколи дійсно доглянута, скрізь облаштовані квітники, є власна криниця, капличка, у зоні відпочинку встановлено альтанку та фонтан.


Теги: ТСОУ, зустріч керівного складу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.