Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ЯРМАРКУВАЛИ ДЛЯ АЛІНИ

Аліна Мусій25 вересня в Чабанівці пройшов благодійний ярмарок, який зібрав жителів навколишніх сіл. Ідею його проведення подала Оксана Бурковська та завклуб с.Гута-Чугорська Олеся Бичок. Кошти люди збирали на лікування дівчинки-односельчанки Аліни Мусій.

Ярмарка «Роби добро» розмістилася на території Чабанівського будинку культури, де завклубом працює Зоя Шевчук. Сільську благодійність охоче підтримав голова громади Лаймоніс Гурскіс, місцеві підприємці та завідувач бібліотекою у с.Чабанівка Надія Галатир. Та найбільший вклад зробили небайдужі люди, котрі наготували різноманітних смаколиків, які й продавали всім охочим.

Солодощі, овочі та фрукти продавали вихователі ДНЗ Майя Маковецька та Світлана Ніверська, сім’я Бабіних, Софія Бичок, Олена Гаврилюк, Тимофій Тимофієв, Олександра і Роман Захарчук, Михайло Кошоватий, Аркадій Бурковський, Валентина Остапчук, Артем Бурковський, Каріна Ясінська, Ганна Попова.

Музичний супровід забезпечив гурт із сусіднього села Подільське (керівник Валерій Горіховський), розважали присутніх гуморесками, піснями та танцями дівчата з с.Лисківці.

Також під час ярмарки творчі роботи представили Настя Маковецька та Марина Шевчук.Ярмаркували

Чуйні односельці зібрали для Аліночки Мусій більше 6 тис. грн. На сьогодні дівчинка знаходиться у Києві, в лікарні, у неї рецидив. Потрібно близько 500000 грн для проведення трьо блоків хіміотерапії, а далі - трансплантація кісткового мозку. На жаль, такої непосильної суми родина не має. На щастя, односельчани не стоять осторонь і не залишають сім’ю наодинці з проблемою.

Аліна Мусій третій рік веде війну за своє життя. У неї лімфома, численні пухлини по всьому тілу. Дівчинка перенесла 11 блоків хіміотерапії. У травні, після проведеної в грудні аутотрансплантації, Аліну виписали. Але на сьогодні вона знову госпіталізована. Плановий огляд виявив, що пухлина не піддавалася терапії. Вже місяць Аліна в лікарняній палаті гематологічного відділення. Щоб ввести хворобу в ремісію, лікарі планують провести три блоки інтенсивної хіміотерапії. Для цього лікування необхідний дорогий препарат: по два флакони на кожен блок. Вартість одного флакона - вісімдесят три з половиною тисячі гривень. Для лікування дівчини необхідно шість. Щоб якомога швидше почати лікування, сім'ї Мусій необхідно терміново придбати хоча б два флакони дорогого препарату. Це 167 тисяч гривень. Якщо ця терапія виявиться для Аліни успішною, згодом лікарі проведуть дівчинці трансплантацію від родичів.

Не будьте байдужими, допоможіть Аліні боротися за життя!

Реквізити для надання допомоги: картка ПриватБанк 5167 9872 0259 6751, Мусій Ганна Володимирівна.
Телефон мами: 098-613-5867.


Теги: благодійність, Аліна Мусій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.