Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2018

ЯКІСНЕ ТЕПЛО – ЦЕ ТЕ, ЩО ВАМ ТРЕБА

димолУкраїнці почали задумуватися, як зробити, щоб у домівках було тепло і щоб була адекватна ціна за такий комфорт. І вихід знайдено. Дві компанія «SCAME-UA» ((www.scame-ua.com)) та «ДІМОЛ» (www.dimol.ua) об’єднали зусилля для забезпечення якісного обігріву приміщень та запропонували систему опалення керамічними та металевими електрорадіаторами з терморегуляторами торгової марки «DIMOL» (українського виробництва) з можливістю віддаленого управління через WI-FI. Система опалення електрорадіаторами не вимагає додаткових площ під котельні і підведення теплотрас, та додаткових витрат на сервісне обслуговування котлів і радіаторів. Завдяки якісному управлінню температурою повітря в приміщеннях (кожен радіатор обладнаний терморегулятором з можливістю регулювання температури в приміщенні від 5°C до 35°C та кроком в 0,5°C), є можливість отримати до 40% економії електроенергії. Електрорадіатори не спалюють кисень – нагрівальний елемент знаходиться всередині корпуса і не контактує з повітрям. Також характеризується безшумною роботою, його можна використовувати навіть у ванних кімнатах і він має гарантію 5 років. 

Його ККД становить 99% , тобто 1кВт електроенергії віддає нам 0,99кВт теплової, а вартість з терморегулятором практично дорівнює вартості аналогічних радіаторів для водяного опалення та вартістю їх монтажу.

Ціна тепла на 30-50% нижча за тепла отримане від газового котла або центральонго опалення. Система опалення «DIMOL» успішно експлуатується на різних об’єктах, як новозбудованих, так і переобладнаних існуючих приміщеннях.


Теги: якісне тепло

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.