Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

ЯК ПО МАСЛУ

13 жовтня пройшло чергове засідання виконкому. На порядок денний було винесено більше чотирьох десятків питань.

Як завжди, члени виконкому погодили надання одноразової допомоги на поховання. Також погодили введення додаткових штатних одиниць у штатний розпис перинатального центру, адже там немає чергових лікарів, які би могли обслуговувати дітей. Особливо така потреба виникає в холодну пору року.

Було дано дозвіл комунальному психіатричному закладу «Мілівецький психоневрологічний інтернат» на управління квартирою на вул.Тімірязєва, яка належить недієздатній людині. Це зумовлено тим, що в жінки виник борг за оплату комунальних послуг у сумі 15 тис. грн, і тому тепер вирішено цю квартиру здавати в найм і сплачувати борг.

Дали також добро щодо встановлення тарифів на копання могил КП «Спецкомунтранс».

Директор департаменту ЖКГ представив Програму «Капітальний ремонт багатоквартирних житлових будинків». До неї увійшли розділи капітального ремонту електромереж, дахів, ліфтів, фасадів, але не враховано було розділ тепло-і водопостачання. Тому дали завдання цей розділ додати до програми. Члени виконкому затвердили акт обстеження технічного стану житлового будинку на вул.Вірменська, 1, який практично розвалюється. У ньому мешкало двоє братів, але одного забрали до себе діти, інший залишився жити в аварійному будинку. Ця глиняна розвалюха рахувалася пам’яткою архітектури, але питання вже втрясли, і мешканця відселили в маневровий фонд. Незрозуміло, як можна було довести до такого стану власне помешкання? Люди самі не дбають про власне житло, і це стосується не лише цього чоловіка, а потім нарікають на когось. Протікає дах, люди чекають, коли прийде хтось і полагодить. Потрібно самим щось робити, щоб на голову не текло. А вже коли від протікання починає руйнуватися будинок, тоді вся громада має затягувати паски, аби рятувати будинок. Яскравий приклад цього – ремонт даху на вул.Каліська, 10.

Виконком погодився передати в оренду нежитлове приміщення комунальної власності на вул.Тімірязєва, 122 громадській організації, яка виграла грант у півмільйона, й за ці кошти зможе провести там ремонт.

Буде змінено адресу комплексу будівель та земельної ділянки на вул.Північна, 85 на Індустріальну, 4 «б».

Вирішено, вже вдруге продовжити термін проведення відкритих архітектурних конкурсів на кращі проектні пропозиції комплексного благоустрою території скверу «Гунські криниці», «Молодіжний» та відпочинкової зони мікрорайону «Жовтневий». Адже на конкурс надійшло дві пропозиції, а переможець визначається при трьох учасниках. Буде демонтовано білборд на перехресті Першотравневої і Князів Коріатовичів, який вже мав бути знятий до 1 жовтня, згідно з договором.

З голосу було представлено питання про затвердження адміністративних послуг, адже на управління адмінпослуг покладаються повноваження видачі паспортів – закордонних і внутрішніх. Ця послуга запрацювала з 19 жовтня. І щоб нею могли користуватися також з інтернет-ресурсу, необхідно придбати ще одну робочу станцію.

Міський голова також повідомив членам виконкому про те, що ремонт дороги на вул.Князів Коріатовичів призупинено, грошей на неї не буде надано навіть наступного року, адже її в планах ремонту не було, а лише завдяки особистим контактам кошти віднайшли. А тепер через шумиху дороги не буде. За це потрібно подякувати активістам.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.