Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2012

ЯК НЕ «ЗГОРІТИ» НА РОБОТІ?

Прагнення виконати свою роботу якісніше та швидше за інших, безумовно, похвальне. Але в усьому має бути міра. Дуже часто такий перфекціонізм призводить до емоційного і фізичного виснаження. Психологи називають такий стан «згоранням».
Зазвичай, з цією проблемою зіштовхуються люди, емоційно залучені в професію: лікарі, страховики, вработа.jpgчителі, менеджери по роботі з клієнтами, конфлікт-менеджери тощо. Як правило, до «згорання» схильні кращі співробітники фірми. Річ у тім, що будь-яке керівництво досить часто має шкідливу звичку - «завантажувати по повній програмі» найцінніші кадри.
Емоційний «згорання» починається в той момент, коли робота стає в людини єдиним сенсом життя. Для того, щоб не «згоріти», необхідно знайти розумний баланс між роботою та особистим життям. Однак над цим доведеться серйозно попрацювати.
Емоційно «згоріти» можна і на роботі, яку ненавидиш, яка затягує подібно до багнюки. У такому випадку, необхідно подумати, чим би вам хотілося зайнятися і в якій області вдалося б повністю себе реалізувати. Намагайтеся дотримуватися правил, які допоможуть вам не довести ситуацію до критичної.
1. Поспостерігайте за собою: знайдіть те, що викликає у вас дискомфорт і втому, а що, навпаки, допомагає швидко відновити сили.
2. Визначте для себе короткотермінові цілі й прагніть до них, намагаючись не допускати авралів.
3. Намагайтеся уникати непотрібної конкуренції.
4. Ставтеся до зовнішніх чинників, на які ви не в змозі вплинути, як до погоди. Злитися на снігопад, щонайменше, нерозумно.
5. Не засиджуйтеся на роботі допізна. Ви маєте повне право на особисте життя.

Теги: робота, трудоголік

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.