Перейти на мобільну версію сайту


07.02.2020

ЯК НА ДІТЯХ МОЖНА РОБИТИ ПІАР

конференціяВчора заступник голови міської ради Василь Сукач разом з начальником міського управління освіти і науки Сергієм Мельником провели прес-конференцію, під час якої прокоментували ситуацію стосовно якості молочної продукції ТОВ «Вівальді Д», яку постачають в освітні заклади міста. 

Передумовою цьому стали політичні гасла, які були озвучені представниками окремих політичних сил під час засідання 86 сесії міської ради VII скликання. Один з депутатів почав озвучувати, як наші школярі і дошкільнята споживають неякісне вершкове масло, а потім ця інформація розповзлася через соціальні мережі. Цим самим провокуючи створення зони соціальної напруги. Саме тому Василь Сукач, як заступник, що займається освітньою галуззю, вирішив прояснити дане питання для засобів масової інформації.

– Насамперед, хочу зазначити, що ці питання, які роздувають певні депутати і політичні сили, не більше ніж пусті гасла. Деякі місцеві політичні лідери, виходячи на політичних лідерів в Києві, заробляють таким чином популізм, – каже Василь Олександрович. – Звернення одного з депутатів міської ради щодо перевірки молочної продукції в закладах освіти міста не було підтримано, тож він вирішив на дітях зробити собі черговий піар. Запевняю, що такого контролю, як у наших закладах освіти, особливо що стосується продуктів харчування, мало де можна побачити. Це перебуває на особистому контролі міського голови Михайла Сімашкевича, мене, як заступника, начальника відділу освіти і науки Сергія Мельника. Тому дискредитувати міську владу, ми не дозволимо. Я дуже прошу батьків, чиї діти відвідують школи і дитсадочки у когос є якісь претензії чи скарги стосовно не лише харчування, але й навчального процесу в цілому, не слухайте пліткарів, а звертайтеся своїми листами до нас і ми вам надамо повні вичерпні відповіді на все, що вас турбує. Аби до кінця врегулювати це питання міський голова направив відповідні листи директору Хмельницької регіональної лабараторії Держпродспоживслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та начальнику Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. В листах зазначається, що міська влада просить у стислий термін провести відбір, простіше кажучи аналіз, вершкового масла ТОВ «Вівальді Д» на предмет відповідності його державним стандартам. Більше того тим батькам, у кого є сумніви, можу порадити зробити незалежний аналіз в будь-якій лабораторії, яка має на це ліцензію, аби переконатися що їхні діти споживають нормальну якісну продукцію, – зазначив Василь Сукач.

Ситуацію з приводу якості молочної продукції ТОВ «Вівальді Д» та участі цієї фірми в тендерній закупівлі озвучив начальник управління освіти і науки Сергій Мельник.

– По-перше, в тендері, який відбувся 16 січня, брали участь 4 різних фірми з різних міст. Вони, включаючи ТОВ «Вівальді Д», надали всі необхідні документи, серед яких сертифікат відповідності, якості продукції, надано експертний висновок. Тому не було жодних підстав, щоб відхилити жодного учасника. В результаті тендер виграв ТОВ «Вівальді Д», договір з яким підписали 3 лютого. Зі сторони інших учасників жодних оскаржень не було, а це значить, що не було і відповідних порушень. Стосовно самої продукції та нарікань на її якість даю відповідь підкріплену фактам. Ні під час минулого ні цього навчальних років жодних скарг від батьків не надходило. Тож висновки робіть самі. А до того, що в Кіровоградській області виникли якісь спірні питання нібито їхньої молочної продукції, ми жодного відношення не маємо. Так саме, як і офіційної інформації, – підсумував Сергій Мельник.

Теги: прес-конференція, Василь Сукач, Сергій Мельник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.