Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2018

Я ТУТ НАДОВГО

зтм«КЛЮЧ» вже писав, що на ДП «НТК «Завод точної механіки» призначили нового директора. Ним став Олександр Нікулін.

У нього майже 32 роки трудового стажу, здебільшого на керівних посадах, а останніх майже три роки він заступник генерального директора державного підприємства «Конструкторського бюро «Артилерійське озброєння».

Наш «Завод точної механіки» донедавна був одним із прогресивних підприємств, але минулого року щось сталося незрозуміле, і всі напрацювання, які мало підприємство, чомусь втратили свої позиції. На підприємстві виникли борги, в тому числі й по зарплаті. Тому, аби вирівняти ситуацію, змінили керівника. Із новопризначеним очільником поспілкувалися, аби дізнатися його плани на майбутнє.

– Олександре Панасовичу, Ви вже тиждень очолюєте «Завод точної механіки». Як Ви оцінюєте стан справ на підприємстві?

– Підприємство життєдіяльне і життєспроможне. Працівники місяць були у вимушеній відпустці, але, на щастя, не порозбігалися, а це означає, що завод далі зможе працювати на повну потужність. Люди отримають зарплату. Ми вже маємо кілька замовлень з Києва та Харкова. Я особисто їду до замовника, щоб провести перемовини.

– Ви приїхали зі своєю командою, чи плануєте кадрову чистку?

– Я прийшов з частиною своєї команди, але це лише частина керівного складу. Ми разом працювали не на одному підприємстві. А от решта людей – це місцеві, ті, хто працював на підприємстві, бо вони професіонали і справжні фахівці. Кадрові зміни точно будуть, але ті, хто бажає працювати, будуть працювати. Зрозуміло, інтриги і неробство терпіти не буду. З такими людьми ми розпрощаємося. Час розставить крапки. Я розумію, що легко не буде, але до труднощів я звик і вмію їх долати. Розраховую на місцевих фахівців і вдячний їм, що вони не порозбігалися. На заводі прекрасний робочий клас, немає претензій до конструкторів. У середньої ланки теж є велике бажання працювати і рухатися вперед. Тому спільними зусиллями ми рухатимемося вперед. Крім того, є порозуміння з місцевою владою. Мав зустріч із міським головою, він пообіцяв сприяння і підтримку зі свого боку.

– Якісь скандали були навколо гармат, які випускає ЗТМ?

зтм2– Це комусь потрібно було роздмухувати ситуацію. Насправді гармати якісні. Відмови від гармати у 99% були від неправильної експлуатації. Про це вже є висновки експертів. Єдине, що було зроблено в 2001 році – це дещо знижено міцність металу, але ми її збільшимо. До кінця серпня завершимо випробовування разом із замовником і проблем не буде взагалі.

– Олександре Панасовичу, можливо маєте якісь нові ідеї щодо випуску зброї?

– Напрацювання є, але це поки що секрет.

– На підприємстві щось часто міняються керівники і це негативно впливає на роботу. Ви надовго прийшли сюди?

– Я тут надовго і збираюся працювати, а не відбувати. Тому докладу максимум зусиль, аби «Завод точної механіки» звучав, щоб люди не тікали за кордон, а вдома мали роботу і достойну зарплатню.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: ЗТМ, новий керівник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.